Вивчіть з дитиною, як її звати і як звати батьків, а також домашню адресу, телефон icon

Вивчіть з дитиною, як її звати і як звати батьків, а також домашню адресу, телефонНазваВивчіть з дитиною, як її звати і як звати батьків, а також домашню адресу, телефон
Дата конвертації11.01.2013
Розмір65.07 Kb.
ТипДокументи
скачать >>>

САМ УДОМА


Вивчіть з дитиною, як її звати і як звати батьків, а також домашню адресу, телефон.


Заберіть усі предмети, якими може поранитися ваша дитина.


Зачиніть вікна, добре позачиняйте вхідні двері.


-Коли ви йдете з дому у вечірній час, не забудьте ввімкнути світло у всіх кімнатах, це відлякає зловмисників, і вашій дитині не буде страшно одній.


-Якщо ви живете на нижніх поверхах, завісьте вікна шторами.


-Якщо хтось стукає до вас у вікно, ваша дитина повинна голосно закричати: "Тату! тату! Іди сюди" і в жодному разі не підходити до вікна.


-Після того, як ви пішли, дитина повинна зачинити двері на ланцюжок і відчинити їх лише в тому випадку, коли ви повністю назвете себе.


-Перед тим, як відчинити двері, подивися у ,вічко, чи нема за дверима сторонніх; якщо тобі не видно, але ти чуєш голос людей, почекай, поки люди не підуть з площадки;


-Відчинивши двері і вийшовши з квартири, незабудь зачинити за собою двері, й тоді ти можеш бути впевнений, що тебе не буде чекати вдома злочинець.


-Якщо ти вийшов, але побачив сторонніх людей, повернися назад у квартиру.


-Залишаючи дитині ключі від квартири, не вішайте їх на шию, на пояс, брелок. Привчіть класти їх у внутрішню кишеню. А краще, залишіть їх для дитини у надійних сусідів або родичів, які живуть поблизу.


-Привчіть дитину не давати ключі стороннім людям, які представилися вашими знайомими.


-Якщо ви не можете прийти за дитиною до школи або дитячого садка, попередьте про те, хто її забере, і покажіть цю людину в обличчя.


-Попросіть вихователя зв'язатися з вами, якщо за дитиною прийшли незнайомі люди, про яких ви його не попереджали.


-Ніколи не відчиняй двері, не подивившись у вічко і не спитавши, хто прийшов.


-Не відчиняй двері на відповідь: "Це я!", попроси назвати ім'я повністю.


-Якщо ти вдома один, не відчиняй двері нікому, навіть якщо ці люди називають себе працівниками комунальних послуг, попроси їх назвати ім'я повністю та сказати про причину візиту, нехай твої батьки зателефонують їм на місце роботи, щоб вияснити, чи дійсно це ті люди, за кого вони себе видають.


-Ніколи й нікому не розповідай про розпорядок дня членів твоєї сім'ї.


-Ніколи й нікому не кажи, що ти вдома сам.


-Якщо ви відчинили помилково двері та не можете їх зачинити через поставлені ноги, "впустіть" важку річ, яку ви приготували для таких випадків; якщо під руками такої не виявилося, ви можете скористатися аерозолем, направивши струмінь просто в лице зловмисникові.


-Якщо вашу дитину намагаються відвести силоміць, вона повинна привернути до себе увагу людей, волаючи: "Це не мої батьки! Я їх не знаю!"


-Якщо дитину привезли у відділення міліції, вона повинна повідомити свою адресу, телефон батьків і своє ім'я.


-Якщо незнайомець опинився у тебе за спиною, різко повернися до нього лицем і приготуйся оборонятися. Для цього ти можеш використати відро для сміття і згорнуті газети, важкий брелок нападаючому і тоді втікай, голосно волаючи: "Пожежа!" або "Горимо!"


-Не розглядай пошту біля ящика, піднімися додому й подивися там.


-Якщо незнайомець пропонує тобі піднятися на ліфті, відмовся, посилаючись на те, що ти ще затримаєшся або живеш на другому поверсі.


-Якщо незнайомець намагається затиснути тобі рота, постарайся вкусити його за руку, якщо ж ти опинився з ними обличчям до обличчя сміливо кусай його за носа.


-Якщо все ж таки до вас у квартиру увійшли, не намагайтеся зупинити злочинців, ваш героїзм може тільки ускладнити ситуацію, постарайтеся не робити різких рухів і виконувати всі вимоги. При цьому старайтеся якомога чіткіше запам'ятати обличчя "гостей".


-Ваша дитина не повинна приводити до себе в гості незнайомих людей, навіть коли вони посилаються на вас.


-Ваша дитина ніколи не повинна йти з навчального закладу з людьми, яких вона не знає, навіть якщо вони посилаються на вас.


-Піднімаючи трубку, не називай свого імені або імені того, хто телефонує, ти можеш легко помилитися.


-Якщо просять назвати адресу, не називай, попроси зателефонувати пізніше, назвавши час приходу батьків.


-Домовляючись про зустріч із друзями, призначай її на час, коли в квартирі буде ще хтось, окрім тебе.


-Якщо тебе намагаються втягнути в непристойну розмову, поклади трубку і обов'язково скажи про це батькам.


-Якщо батьки попередили тебе про візит своїх знайомих, але самі ще не підійшли, попроси їх прийти пізніше, пославшись, що хтось приліг, а ти сам не можеш відчинити двері.


-Якщо тебе просять винести попити або дати можливість зателефонувати, поясни, як дійти до найближчого магазину, де можна купити води, або попроси назвати номер телефону і, не відчиняючи двері, скажи, що тобі відповіли.


-Якщо прийшли працівники міліції, "відчинивши двері, не знімаючи ланцюжка, попроси пред'явити посвідчення.


-Якщо ви давно не бачилися зі своїми друзями, буде краще, коли ви їх зустрінете на зупинці і тільки після цього приведете до себе додому.


-Якщо ви опинилися у складному фінансовому становищі, вам погрожують, то переховуючись, не беріть дитину з собою, залиште її в дитячому будинку під іншим прізвищем.


-Залишаючи дитину на вулиці, домовтеся з кимось із сусідів, які гуляють з дітьми, наглядати за вашою дитиною.


-Вибираючи місце для ігор дитини, використовуйте місця, віддалені від шосе, або спеціально обладнані майданчики.


-Розкажіть дитині, як правильно наближатися до атракціонів, що рухаються.


-Переходячи дорогу, обов'язково користуйтеся переходами і дотримуйтеся правил безпеки на дорозі.


-Якщо ви йдете гуляти з візочком, переходячи через дорогу, будьте особливо уважні, не перебігайте перед транспортом, очікуйте сигнал світлофора, не залишайте візочок на проїжджій частині.


-Не перевозьте дитину через дорогу на санках, візьміть її на руки або тримайте за руку.


-Не дозволяйте дитині ховатися за машиною, що стоїть або діставати з-під неї м'ячик, нехай вона звернеться по допомогу до вас.


-Якщо дитина бачить автомобіль, що гальмує біля неї, вона повинна відійти якомога далі та в жодному випадку не сідати, навіть якщо вулиця, яку шукають, їй по дорозі.


-Якщо водій виявився наполегливим, дитина може підійти до будь-якого будинку і зробивши вигляд, що живе саме тут, помахати рукою та покликати родичів, яких вона "бачить".


-Ніколи і за жодних обставин не вступати у суперечку в суспільному місці.


-Якщо з вами їде п'яненький чоловік, краще поступитися йому місцем, перейти у другий кінець автобуса, і в жодному випадку не вступати з ним у діалог.


-Незнайомець пропонує вашій дитині подивитися щось або допомогти донести сумку, обіцяючи заплатити, дитина повинна відповісти категоричною відмовою.


-Навчіть дітей правилам безпеки у ліфті, поясніть, що може статися, коли їх не виконувати.


-Якщо ваша дитина ще недостатньо самостійна, щоб їздити самій у ліфті, супроводжуйте її самі або просіть користуватися сходами.


-У жодному разі не дозволяйте дитині користуватися ліфтом разом із сторонніми людьми, навіть якщо це ваші сусіди.


-При перших же розповідях дитини про незнайомих людей, які пропонували їй щось, поговоріть із іншими батьками і встановіть спільний догляд за дітьми, коли вони гуляють.


Якщо вам здалося, що хтось часто з'являється на дитячому майданчику, поговоріть зі своїм дільничним міліціонером, дайте йому детальний опис цієї людини.


-Під час виходу дитини з дому повторіть із нею - що вона буде кричати, якщо на неї нападуть: коли народу на вулиці немає, найкраще голосно кричати: "Пожежа!", якщо народ звернув на вашу дитину увагу, вона повинна кричати: "Мене звати... мій домашній телефон... моїх батьків звати... зателефонуйте їм за номером..."


-Якщо, очікуючи ліфт, ваша дитина помітила наближення сторонньої людини, вона повинна повернутися до неї обличчям і бути готовою для відбивання нападу.


-Кабіна ліфта підійшла, але біля нього стоять незнайомі люди: дитина повинна відмовитися від поїздки під приводом, що вона забула щось узяти вдома або залишила на вулиці.


-Дитина їхала в ліфті, коли в нього ввійшов хтось сторонній: дитина повинна вийти з кабіни.


-Якщо дитина вирішила продовжувати підніматися на ліфті разом із незнайомим, вона повинна стати обличчям до того, хто увійшов, зайнявши місце поруч із дверима.


-Якщо незнайомець починає чіплятися, знімати одяг, не загрожуй, що ти розповіси все міліції чи батькам, не плач, будь спокійним, постарайся порозмовляти зі зловмисником.


-Якщо з собою є аерозоль, направ струмінь просто в лице насильникові, зроби удар коліном у пах і натисни на кнопку найближчого поверху, а потім утікай.


-Якщо з'явилася можливість тікати, не збирай одяг, біжи в чому є.


-Не залишайте на видних місцях таблетки та інші ліки.


-Виходячи з дому, забирайте сірники і всі предмети, якими можна порізатися чи вколотися.


-Навчіть дитину правильно користуватися телевізором, праскою. Поясніть, що лізти до розетки заборонено, а тим більше засовувати в неї сторонні предмети.


Купуючи іграшки, орієнтуйтеся на вік дитини, маленьким дітям не варто купувати іграшки з дрібними деталями. Купуючи іграшкові пістолети й арбалети, навчіть дитину правильно користуватися ними, поясніть, яка загроза виникає внаслідок невиконання правил.


-Якщо вдома зберігається вогнепальна зброя, ховайте не тільки її, але й патрони.Схожі:

Вивчіть з дитиною, як її звати і як звати батьків, а також домашню адресу, телефон iconНікому без дозволу батьків не давайте особисту інформацію: домашню адресу, номер домашнього телефону, робочу адресу батьків, їхній номер телефону, назву й адресу школи

Вивчіть з дитиною, як її звати і як звати батьків, а також домашню адресу, телефон iconТема: «Побудова діаграм в табличному процесорі» Мета навчальна
Добрий день, мене звати Новікова Христина Андріївна, я вчитель інформатики Кам’янець-Подільської сзош №5 з поглибленим вивченням...
Вивчіть з дитиною, як її звати і як звати батьків, а також домашню адресу, телефон iconРекомендації для вчителів, класних керівників, батьків, які допоможуть налаштувати контакт з дитиною схильною до суїцидальної поведінки, і таким чином, попередити суїцид
Йдеться про здатність розпізнати ознаки можливої небезпеки: суїцидальні погрози, депресія, зміни у поведінці, також визначення степеня...
Вивчіть з дитиною, як її звати і як звати батьків, а також домашню адресу, телефон iconЯк звати цього літературного персонажа? Хто його вигадав?
Это был величайший прогрессивный переворот из всех пережитых до того времени человечеством, эпоха, которая нуждалась в титанах и...
Вивчіть з дитиною, як її звати і як звати батьків, а також домашню адресу, телефон icon1 по 30 ноября 2011 г проходит городская акция «Защита». Уважаемые коллеги, родители и учащиеся!
«Телефон доверия: 269-77-77». Телефон работает ежедневно в будние дни с 17-00 до 09-00, а в выходные (суббота – воскресенье) и праздничные...
Вивчіть з дитиною, як її звати і як звати батьків, а також домашню адресу, телефон iconІнформація про родину. № з/п піб батьків Дані дітей Домашня адреса, телефони, е-mail батьків Місце роботи, соціальний статус батьків піб
Яка допомога необхідна Вам для вирішення вищезазначеного питання з проблем виховання
Вивчіть з дитиною, як її звати і як звати батьків, а також домашню адресу, телефон iconЗаява до гуртка
Вихователь – ким би він не був – одним із батьків, вчителем, позашкільним працівником чи іншою людиною, має передбачати всі впливи...
Вивчіть з дитиною, як її звати і як звати батьків, а також домашню адресу, телефон iconВиховання у дітей інтересу до читання. Батьківські збори Обладнання: виставка дитячих книжок. Виставка дитячих малюнків з теми «Моя улюблена книжка»
Поради батькам «Як викликати у дітей інтерес до читання», Пам’ятка «Правила для читання», Пам’ятка для батьків (кожному індивідуально)...
Вивчіть з дитиною, як її звати і як звати батьків, а також домашню адресу, телефон iconУрок обучения грамоте 1 класс Тема : Звуки [т],[т’]. Буквы «Тт». К. Чуковский «Телефон»
Цель: познакомить с новыми звуками [т],[т’] и буквой «Тт», научить читать слоги и слова с буквой «т»; развивать фонематический слух,...
Вивчіть з дитиною, як її звати і як звати батьків, а також домашню адресу, телефон iconПроект: «Моя власна книжка за оповіданнями В. О. Сухомлинського»
Діти малюють казкові ілюстрації, які могли б прикрасити собою гарну дитячу книжку яку виготовляють власно руч. На свої роботи із...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©lib2.znaimo.com.ua 2000-2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи

Разработка сайта — Веб студия Адаманов