Сценарій спортивного свята: «Тато, мама, я спортивна сім’я» icon

Сценарій спортивного свята: «Тато, мама, я спортивна сім’я»НазваСценарій спортивного свята: «Тато, мама, я спортивна сім’я»
Дата конвертації17.05.2013
Розмір48.23 Kb.
ТипСценарій
скачать >>>

Сценарій спортивного свята:

«Тато, мама, я – спортивна сім’я»

1-а ведуча. Добрий день, дорогі гості. Сьогодні ми зібралися на свято « Тато, мама, я – разом спортивна сім'я.» Щоб позмагатися у силі, спритності, винахідливості і просто відпочити та поспілкуватися з дітьми. Раді бачити вас завжди здоровими, готовими до фізичних випробувань.

Сім'я – це пристань і гавань,

Сюди повертаєшся знов

Із мандрів далеких і плавань,

Тут вічно панує любов.

Тебе тут завжди пам'ятають

Куди ти не їхав, не йшов,

На тебе постійно чекають

Увага, турбота, любов.

Сімейний вогонь палає,

Теплом наповнивши дім

Хай тато маму кохає,

Хай щастя не зраджує їм.

А зараз я вам представляю учасників сьогоднішнього свята (лунає козацький марш).

В зал входять одна за одною команди.

^ 2-а ведуча. Оголошує, під яким номером команди і яка сім'я її представляє

( їх чотири по 4 учасники в кожній: тато, мама двоє дітей).

І – «Карлсон»

ІІ – «Капітошка»

ІІІ – «Чебурашка»

ІV – «Кенгуру».

^ 1- а ведуча. Оцінювати майстерність наших учасників будуть судді:

Перш ніж приступити до спортивних змагань, пропонуємо розминку:

1. Героїні якої казки один із овочів допоміг стати щасливою? ( Принцеса на горошині)

2. Садок вишневий коло хати… Які комахи гудуть над вишнями?

3. Про яку комаху ця байка:

«Лето красное пропела

Оглянуться не успіла»… (стрекоза)

А зараз я даю вам 10 найпоширеніших букв. Протягом 2 хв. Вам потрібно скласти із них слова. Виграє той, хто більше. (АВКЛОРЕНІС)

^ 2- а ведуча. Команди до старту готові? (Команди: «Готові!»).

1-а ведуча. Перша естафета. Парний біг навколо гімнастичної лавочки (зв'язані по одній нозі). Спочатку біжать тато з мамою, потім, повернувшись на своє місце, розв'язують свої ноги і зв'язують по одній нозі дітям і так яка команда першою подолає дану естафету.


68

^ 2- а ведуча. Друга естафета «Біжи обережно».

(4 ложки, 4 тенісні кульки. Учаснику кожної команди дають у руки ложку, в яку кладуть кульку). Ваше завдання: оббігти кругом стільця, не випустивши кульки і не допомагати рукою. Повернутись на своє місце і передати ложку з кулькою іншому. Яка команда швидше справиться із завданням. ( Перед кожною естафетою помічники ведучих демонструють як проводиться гра).

1-а ведуча. Поки що судді підраховують набрані очки, для вас танок «Весела дітвора.»

^ 2 –а ведуча. Слово надається суддям.

Третя естафета для татів. Хто з татів найбільше разів однією рукою вижме гирю вагою 32 кг.

1-а ведуча. Четверта естафета. Тато з мамою складають руки «кріселком» і проносять свою дитину до заданої позначки, потім повертаються по іншу дитину, переносять її таким же способом. Завдання: хто швидше перенесе дітей!

^ 2-а ведуча. П'ята естафета «Поїзд». На підлозі розставлені 6 стільців на відстані1м один від одного. Першими завдання починають виконувати тато з мамою, пробігають, тримаючись один за одного. За другим разом до них приєднується перша дитина, потім друга. Яка команда швидше оббіжить в повному складі навколо стільців і повернеться на своє місце – та й переможе.

^ 1-а ведуча. Поки судді підраховують очки пропонуємо танок «Ін-танго.»

Слово надається суддям.

2 –а ведуча. Шоста естафета для мамів «Впізнай своїх дітей». Мами із зав'язаними очима впізнають своїх дітей на дотик. А діти стоять рядочком з витягнутими вперед руками.

^ 1-а ведуча. Сьома естафета для татів «Хто швидше надує кульку.»

2-а ведуча. Восьма естафета. На дистанції 8 метрів напроти кожної команди лежать по два кола. В кожному з них по 4 м'ячі. За командою кожен учасник повинен перенести (перекласти) м'ячі із одного кола в інше і повернутись до своєї команди, передаючи естафету іншому учаснику.

Поки судді підраховують очки, пропонуємо подивитись танець «Східні мотиви» та «Акробатичний калейдоскоп».

^ 1-а ведуча. Увага слово надається суддям.

Дев'ята естафета. Всім гравцям потрібно присісти , міцно взятись за талію і так пройти шлях навколо гімнастичної лави, повернутись на своє місце. Виграє та команда, яка не втратить учасників і швидше виконає завдання.

^ 2-а ведуча. Десята естафета «Пов’яжи косинку». З одного боку залу стоять 4 стільці напроти кожної команди. На кожному з них косинка. На протилежному боці- команди. За сигналом «Раз, два, три – біжи!» учасники біжать до стільців, беруть косинки, пов'язують їх і сідають на стільці. Потім встають, розв'язують косинку, кладуть на стілець і біжать до своєї команди, передаючи естафету наступному (хлопком по руці). Виграє та команда, яка першою завершить дану гру.

Судді підводять підсумки.

^ 1-а ведуча. Етюди різні є на світі

Є музикальні, є в балеті

А ми покажемо вам тут

Пластичний наш етюд.

2-а ведуча. Одинадцята естафета «Чотири кільця». Два стільці поставити один на одного, один перевернути догори ніжками. По черзі учасники кожної команди кидають кільця , намагаючись надіти на ніжку стільця з відстані 5 кроків. Перемогу здобуде та команда , яка накидає найбільше кілець.

^ 1-а ведуча. Дванадцята естафета. Із закритими очима пройти між кеглями, розміщеними на відстані 2 кроки, починаючи з відстані 5 метрів від кеглів. Перемагає та команда, яка набере найменше штрафних очок (зачепивши, але не збивши кеглю – 1 очко, збивши кеглю – 2 очки).

Поки судді підводять підсумки, пропонуємо танок «Золотисті барви».

^ 2-а ведуча. А зараз пропонуємо гру з обручами. Спочатку представник старшого покоління надягає обруч через голову на себе і знімає через ноги, робить це 2 рази, потім передає обруч дитині, яка повинна тричі перестрибнути через нього, як через скакалку. Гра іде на час. Виграє та команда, яка затратила найменше часу.

^ 1-а ведуча. Звичайно, про футбол всі чули. Багато хто любить цю гру дивитись, а де - хто не проти і сам поганяти м'яч. Але наш футбол буде трохи інший. Ми назвали його космічний. Вдарити по м'ячу із зав’язаними очима. По два учасники від команди.

Поки судді підводять підсумки – спортивна вікторина.

2-а ведуча.

1. Як часто проводяться Олімпійські ігри? (І раз в чотири роки).

2. В якій країні відбувся чемпіонат світу з футболу в 1998 році? (Франція).

3. Скільки гравців у футбольній команді? ( 11).

1-а ведуча.

4. Скільки гравців у волейбольній команді? (6).

5. Які групові види спорту беруть участь у зимових Олімпійських іграх? (Фігурне катання, хокей, лижні гонки, стрибки з трампліну, санний спорт).

6. Які ігрові види спорту беруть участь у літніх Олімпійських іграх? (Футбол, волейбол, баскетбол, гандбол та ін.).

2-а ведуча. Увага! Всім учасникам! Слово надається суддям змагання. (Судді підводять підсумки змагань, оголошують переможця). Слово для привітання і вручення призів надається директору школи та вчителю фізкультури.

1-а ведуча. Ми дуже вдячні нашим батькам і дітям , які взяли участь у спортивному святі. І хочеться побажати, щоб у ваших сім'ях було все гаразд, щоб ви всі здорові були.

2- а ведуча. Свято завершилося. До нових зустрічей!Схожі:

Сценарій спортивного свята: «Тато, мама, я спортивна сім’я» iconСценарій проведення військово-спортивного свята "Будь готовим до захисту Вітчизни" Мета і завдання свята
Мета і завдання свята: Виховувати почуття патріотизму, людяності, любові до своєї Батьківщини засобами фізичного виховання
Сценарій спортивного свята: «Тато, мама, я спортивна сім’я» iconРодинне свято «Тато, мама, я – дружна сім’я»
Зал святково прибраний, під супровід музичний до залу заходять родини конкурсанти
Сценарій спортивного свята: «Тато, мама, я спортивна сім’я» iconНа сцену виходять тато і мама
Тато Що не кажи, Надіє, а вчитися в школі було класно! Уроки, рідні вчителі, святкові ранки, вечори
Сценарій спортивного свята: «Тато, мама, я спортивна сім’я» iconПідготувала вчитель-методист Гаврилюк Л. І. Тростянець 2010 р. Слайд 1-4 Вчитель
Днем матері, та Міжнародним Днем сім’ї. Побажати здоров'я, миру і сімейного благополуччя. Сьогодні ми з вами зібрались, щоб поговорити...
Сценарій спортивного свята: «Тато, мама, я спортивна сім’я» iconРодинне свято: «Тато, мама, я – дружна сім ’ я»
Мета: розширити знання учнів про повагу і любов до батька та матері, викликати бажання бути схожими на них, виховувати любов та шанобливе...
Сценарій спортивного свята: «Тато, мама, я спортивна сім’я» iconТато, мама, я – читаюча сім’я Мета
Упродовж усього життя ми звертаємося до книги. Батьки читали вам казки, вірші, оповідання, коли ви ще й говорити не вміли. Згадайте...
Сценарій спортивного свята: «Тато, мама, я спортивна сім’я» iconПапа, мама, я читаюча сім'я Літературно-пізнавальна виховна година
Ведучий. Добридень, дорогі діти і шановні дорослі! Сьогодні ми зустрілися дружним колективом на черговій літературно-пізнавальній...
Сценарій спортивного свята: «Тато, мама, я спортивна сім’я» iconСвято «батьки І діти родини цвіт»
Дідусеві казки, бабусині вишиванки ведуть до рідної хати. Тут наші діти вперше сказали слова: мама. Тато, бабуся, дідусь. У ній пахне...
Сценарій спортивного свята: «Тато, мама, я спортивна сім’я» iconСценарій спортивного свята
Мета. Вчити дітей вести здоровий спосіб життя. Залучати дітей і батьків до повсякденних занять фізичною культурою, зміцнювати власне...
Сценарій спортивного свята: «Тато, мама, я спортивна сім’я» iconСценарій свята «Рідна домівка, рідна сім’я, тут виростає доля моя»
Плужник Л. С., заступник директора з виховної роботи Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 м. Лебедина, Сумська...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©lib2.znaimo.com.ua 2000-2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи

Разработка сайта — Веб студия Адаманов