Березень 16, 22, 23, 29 icon

Березень 16, 22, 23, 29НазваБерезень 16, 22, 23, 29
Дата конвертації17.04.2014
Розмір99.43 Kb.
ТипДокументи
скачать >>>

Цукерочку вирішили Вам подарувати,

Гарно Вам її посмакувати…

Березень

16, 22, 23, 29
ТУРЕЦЬКА ЦУКЕРКА!

!ТУР БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!

Львів-Бакеу (1 ніч)-Бухарест-Несебр (1 ніч)-Стамбул (3 ночі)-Варна-Русе (1 ніч)-Брашов-Сучава (1ніч)-Львів


У вартості туру екскурсії:

 • Оглядова екскурсія по столиці Румунії Бухаресту

 • Екскурсія по Казковому Несебру

 • Оглядова екскурсія «Турецький діамант - Стамбул»

 • «Морська столиця Болгарії - Варна»

 • Оглядова екскурсія по Сучаві

А ще Ви платите тільки вхідний квиток, а екскурсовод розповість:

 • Морська прогулянка на кораблику по Босфору

 • Замок «Графа Дракули»

 • Замок "Пелеш"

 • Заповідник "Побиті камені"

 • Мініатюрк

Можливість побувати в:

 • Skyride Istanbul

 • TurkuaZoo (Морський Акваріум)

 • Музей іграшок в Стамбулі

День 1

О 9:30 Для туристів, які прибувають на Львівський ж.д. вокзал - трансфер на Термінал «А».

О 10:30 Відправлення в тур здійснюється з Терміналу «А». 12:00 Підсадка в Бродах, 14:00 - підсадка в Тернополі, 18:00 - підсадка в Чернівцях. Перетин кордону. Переїзд по території Румунії та Болгарії. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 2

^ Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Бухарест. Сьогодні нас зустрічає столиця Румунії Бухарест. Розташований на Волоському плоскогір'ї біля підніжжя Карпат, оточене Дунаєм, місто стало столицею Валахії в часи правління легендарного Влада Цепеша. Місто парадоксів і контрастів, Бухарест поєднує в собі традиції Заходу і Сходу , що надає йому особливого неповторного колориту. Оглядова екскурсія по місту: Площа Конституції, Палац Парламенту (внесений до Книги рекордів Гіннеса як найбільша адміністративна будівля у світі після Пентагону), Площа Революції, монумент Відродження і будівля уряду. Напроти нього розташований палац першого румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей мистецтв (вхідний квиток оплачується додатково).

^ Вільний час. Переїзд в Несебр. Вечеря* ("Додаткове харчування - Напівпансіон"). Ночівля в готелі.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю. Сьогодні нас чекає знайомство з «Казковим Несебром». Час та морські хвилі помилували маленький шматочок суходолу та залишили нам чудове творіння – одне з найстаріших болгарських міст Несебр. Маленькі вулички, стародавня бруківка, середньовічні церкви та дерев’яні будівлі додають місту особливої чарівності. Слов’янські та грецькі архітектурні традиції вигадливо переплітаються, створюючи у Несебрі атмосферу тепла та затишку, що так приваблює гостей.

^ Переїзд у Стамбул. Стамбул, побудований на берегах Босфорської протоки – єдине на Землі місто, що знаходиться зразу у двох частинах світу. Він охороняє священні реліквії найбільших світових імперій: Римської, Візантійської та Османської. Стамбул являє собою унікальну сполучну ланку між Заходом та Сходом, минулим та майбутнім. Скарби архітектури та мистецтва здивують своєю різноманітністю, а сучасні хмарочоси – витонченістю та елегантністю. Тільки побачивши його наочно, можна із захопленням усвідомити велич Стамбулу, блиск та повний протиріч сьогоднішній день цього міста… Поселення у готель. Вечеря* ("Додаткове харчування - Напівпансіон"). Ночівля в готелі.

День 4

Сніданок. Виселення з готелю. Нас чекає захоплююча автобусно-пішохідна екскурсія «Турецький діамант – Стамбул». Неначе стародавню скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас величний Стамбул, котрий повен чудесних місць, чарівних пам’яток історії, культури та архітектури. Усього за кілька годин ми побачимо Блакитну мечеть, римський іподром, турецькі бані Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площу Султана Ахмеда, а також побуваємо на оглядовому майданчику в азіатській частині міста.

Морська прогулянка на кораблику Босфором (вхідний квиток оплачується додатково). Тільки під час цієї прогулянки, пливучи найгарнішою протокою, що розділяє Європу та Азію, ми побачимо будинки міліонерів, плаваючі дома, палаци султанів та візантійські фортеці.

Skyride Istanbul (вхідний квиток оплачується додатково): нас чекає незабутня 5D мандрівка, під час якої ми зможемо відчути себе у кабіні гвинтокрила, що пролітає Босфор, палац Топкапи, Айя-Софію… Вітер, дощ та інші спецефекти, що змішалися з реальним життям, додають атракціону незабутніх відчуттів. Також в нас буде можливість прогулятися найвищим хмарочосом Європи – «Істанбул Сапфір». Окрім торгівельного центру «Сапфір Чарши», поля для гольфу, басейну, садів та ресторанів, у будівлі зосереджено багато інших цікавих об’єктів. Чого тільки вартий оглядовий майданчик на висоті 236 метрів… Поселення в транзитному готелі. Вечеря* ("Додаткове харчування - Напівпансіон"). Ночівля в готелі.

День 5

Сніданок. Парк Мініатюрк (вхідний квиток оплачується додатково). Тут можна обійти всю Туреччину усього за декілька годин, адже саме у цьому парку знаходяться усі найвідоміші історичні пам’ятки країни, зроблені у мініатюрі. Ви зможете пережити історію трьох тисячоліть, познайомитися з різними культурами та цивілізаціями. Окрім моделей відомих пам’яток у парку багато рухомих фігурок, дитячих майданчиків та атракціонів, а також справжній лабіринт. Але й це ще не все – вам пропонується відвідати Музей кришталю та захоплюючу панораму.

Морський акваріум TurkuaZoo (вхідний квиток оплачується додатково). Нас чекає незабутня екскурсія морськими глибинами, ми пройдемо 80-метровим підводним тунелем, побачимо численних річкових, морських та океанських риб та інших підводних мешканців. Після прогулянки акваріумом – вільний час у торгівельному центрі Forum Istanbul / Ikea.

Стамбульський музей іграшок (вхідний квиток оплачується додатково). Іграшка – плід праці дорослих, але все ж таки вона дещо більша, ніж просто річ, що слугує задля гри та розваг. Кажуть, що іграшки створюють ментальний міст між батьками та дітьми і сприяють спілкуванню між ними. Вільний час. Поселення в готелі. Вечеря*("Додаткове харчування - Напівпансіон"). Ночівля в готелі.

День 6

Сніданок. Раннє виселення з готелю. Переїзд у Варну. Запрошуємо на екскурсію «Морська столиця Болгарії – Варна». Літня столиця країни Варна – чарівне курортне місто, де вдало поєднуються історія та сучасність. Пам’ятники епохи Римської та Візантійської імперій, гарна архітектура, зелене різноманіття Морського саду та золотий блиск пляжів…

У 18 км від Варни знаходиться дуже цікаве місце: "Побиті камені", що часто перекладають як "Вбиті камені". Інша назва - "Кам'яний ліс" (вхідний квиток оплачується додатково). Кам'яні колони, що досягають у висоту 6 метрів, додають цьому місцю особливу чарівність. Дуже цікава група каменів, що виглядають як скам'янілі тварини або замерзлі фонтани, деякі з них досягають в основі 12 метрів і будуть цікаві всім відвідувачам цього магічного місця. Поселення в транзитному готелі. Вечеря* ("Доп. Харчування - Напівпансіон"). Ночівля в готелі.

День 7

^ Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Румунію. Румунія – загадкова та прекрасна країна. Екскурсовод із задоволенням розповість нам найбільші таємниці цього краю. У величезній долині, на краєчку могутньої скелі, здіймається неприступний та зловісний замок Графа Дракули (вхідний квиток оплачується додатково). Тут є все – серпантини сходів, лабіринти підземних ходів, дивовижна колекція зброї та мисливських трофеїв. Страшна казка про графа Дракулу знімалася саме тут. Але іноді хочеться вірити у казку, навіть якщо вона дещо страшна. І не варто побоюватися. По перше, з нами буде досвідчений гід, а по друге, усім відомо, що казки просто зобов’язані закінчуватися щасливо. Замок оточують дуже милі сувенірні крамнички, у яких можна придбати різноманітні подарунки близьким. Усіх бажаючих запрошує «Кімната страху» – моторошне та захоплююче видовище не для слабких нервів. Переїзд у Сінаю. Екскурсія літньою резиденцією колишньої королівської родини Румунії. Нас чекають відвідини одного з найбільш неповторних музеїв Європи – замка Пелеш (вхідний квиток оплачується додатково), який заслужено рахується шедевром архітектури та мистецтва. Тут можна побачити, як кристали Мурано ніжно поблискують у витончених дорогоцінних люстрах, як німецькі вітражі плавно переходять у стіни з іспанської шкіри, як порцеляна та слонова кістка найтоншої роботи створюють різноманітність стилів та підкреслюють багатство смаку.

Переїзд до Сучави, місто-легенду, місто, в якому коронували більшість молдавських правителів, більшу частину своєї історії це місто було столицею Молдавії, а зараз є північним діамантом в колекції румунських міст.

^ Поселення в готелі. Вечеря* ("Додаткове харчування - Напівпансіон"). Вільний час. Ночівля в готелі.

День 8

Сніданок. Виселення з готелю. Сучава зустріне нас великою кількістю прекрасних монастирів і церков, серед яких особливо виділяється прославлений монастир Воронець, зведений наприкінці п'ятнадцятого століття. За чудові блакитні фрески його часто називають «Сікстинської капелою Сходу». Натхненний і закоханий у свою країну екскурсовод із задоволенням ознайомить нас в найпотаємніші таємниці цього краю... Переїзд в Україну. Орієнтовний час прибуття (залежить від проходження кордону) в Чернівці - 15:00, в Тернопіль - 19:30, в Броди - 22:00, до Львова - 23:20. Місце прибуття у Львові Термінал «А». Трансфер на Львівський ж.д. вокзал орієнтовно в 23:50.


Вартість туру:

При повній оплаті

Ціна

До 19.02.2014

388 €

Після 19.02.2014

418 €
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:

 • Проїзд по маршруту автобусом турклассу

 • Супровід гіда-організатора по маршруту

 • Оформлення візи

 • Групова медична страховка

 • Проживання по маршруту: готель 2 * -3 * зі сніданками (3-4 місне розміщення)

 • Екскурсії, вказані в програмі
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:

 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти:

 • Замок Дракули: 5 Лей (школярі), 10 Лей (студенти), 25 Лей (дорослі).

 • Замок Пелеш : 5 Лей (школярі /студенти) , 20 Лей (дорослі).

 • Кораблик по Босфору: 10 євро

 • TurkuaZoo (Морський Акваріум) - 22 TL (діти) , 29 TL (дорослі) .

 • Skyride Istanbul: 25 TL.

 • Мініатюрк: 10 TL.

 • Музей іграшок: 7 TL(діти), 10 TL (дорослі)

 • Побиті камені: 2,5 Лева (дорослі) 1,5 Лева (діти).

 • 7 вечерь = 1180 грн. (замовлення і оплата тільки до виїзду).

 • Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)

1 євро = 4,3 Лей

1 євро = 2,3 TL

1 євро = 1,95 Лева

Консульский сбор – 35€ (Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору: пенсіонери, діти до 18 років за договором про спрощення візового режиму).


^ Для туру відкривається БОЛГАРСЬКА віза.

Перелік і необхідні вимоги до документів тут:

http://www.akkord-tour.com.ua/index.php/id/406


Важливо:

 • Доплата за одномісне розміщення + 113 € за тур.

 • Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко додаткове ліжко або диван!

 • Місця збору, посадки і висадки туристів за маршрутом:

^ Львів - головний залізничний вокзал (пл. Двірцева, 1, паркінг-справа від головного входу, за сквером), Термінал «А» (вул. Северина Наливайка, Львів - Рясне Русська);

Броды - ж/д вокзал (перекрёсток улиц Привокзальная и Железнодорожная);

Тернопіль - головний залізничний вокзал (пл. Привокзальна, 1, площа перед входом у вокзал);

Чернівці – головний залізничний вокзал (вул. Гагаріна, 38, площа перед входом у вокзал).

 • Компанія залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх

 • на рівноцінні.

 • Гарячі напої (чай, кава) в автобусі готуватися НЕ будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години будуть санітарні зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, автогрилях і т.д.

 • Турист несе фінансову відповідальність за псування майна в готелі і в автобусі.

^ Автобусне обслуговування у вільний час не надається.


КОМПАНІЯ-ТУРОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ І ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ А ТАКОЖ ЗА КОРКИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ.
Схожі:

Березень 16, 22, 23, 29 iconArchunion com ua
Т. Шевченко. Вид Лаври з лівого берега Дніпра. Рисунок 1840 р. Березень-травень 1844. Офорт
Березень 16, 22, 23, 29 iconПлан – календар заходів бібліотек Дніпровського району м. Києва на березень 2012 р
«Нині ваш весняний день- квітів, сонця і пісень» (Каскад літературних задоволень)
Березень 16, 22, 23, 29 iconБерезень 2012 Організаційно-педагогічні заходи
Про хід виконання постанови педагогічної ради від 28. 12. 2010 р щодо формування у дитини позитивного ставлення до навчання
Березень 16, 22, 23, 29 iconПлан творчих заходів бібліотек цбс дніпровського району на березень 2011 року
Літературно-історичний круїз (фотовиставка робіт кореспондента газети «Просвіта» Шепнівського О.)
Березень 16, 22, 23, 29 iconПлан роботи Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів на березень 2013 року
Надання тематичних консультацій працівниками методичних служб, які координують роботу фахових і методичних об’єднань педагогів
Березень 16, 22, 23, 29 iconПовідомлення : Зараз пора року осінь, місяць жовтень. Народна прикмета цього місяця : Який жовтень такий березень. Інтерактивний метод «Вузлики»
Розвивати навички дослідницької роботи та навичок спостереження в природі, критичного мислення
Березень 16, 22, 23, 29 iconПлан роботи київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів на березень 2012 року
...
Березень 16, 22, 23, 29 iconПлан роботи інституту на березень 2011 року №№ п/п Завдання, зміст роботи Строки виконання
...
Березень 16, 22, 23, 29 iconНам березень дарує свято!
Березня. Учасники студентської художньої самодіяльності внз з ініціативи студентського самоврядування підготували цікаву змістовну...
Березень 16, 22, 23, 29 icon`Пропозиції Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів до плану роботи управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації на березень 2010 року
Робота постійно діючих консультпунктів на базі методичних служб, які координують роботу фахових і методичних об’єднань педагогів
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©lib2.znaimo.com.ua 2000-2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи

Разработка сайта — Веб студия Адаманов