Слайд1) В1: Добрий вечір, дорогі друзі! В2: Ми раді вітати вас на нашому святі! В1: Сьогодні ми разом з вами відзначимо День Святого Валентина, день всіх закоханих. icon

Слайд1) В1: Добрий вечір, дорогі друзі! В2: Ми раді вітати вас на нашому святі! В1: Сьогодні ми разом з вами відзначимо День Святого Валентина, день всіх закоханих.НазваСлайд1) В1: Добрий вечір, дорогі друзі! В2: Ми раді вітати вас на нашому святі! В1: Сьогодні ми разом з вами відзначимо День Святого Валентина, день всіх закоханих.
Дата конвертації04.05.2013
Розмір50.15 Kb.
ТипДокументи
скачать >>>

(слайд1)

В1: Добрий вечір, дорогі друзі!


В2: Ми раді вітати вас на нашому святі!


В1: Сьогодні ми разом з вами відзначимо День Святого Валентина, день всіх закоханих.


В2:. Я не перебільшу, коли скажу, що День Святого Валентина одне із найвеселіших, найцікавіших, і можливо найсолодкіших свят!


В1: І тому його з таких захопленням святкують понад 120 років майже у всьому світі. (слайд3) У нашому закладі це також стало гарною традицією.


В2: І щоб не порушувати її, дозвольте наше свято розпочати. Тож, оголошую святкування Для Святого Валентина, дня всіх закоханих, відкритим!(слайд4)

(пісня)


В1: Оскільки свято це міжнародне, було б цікаво дізнатися, як відзначають його в інших країнах.


В2: А що! Гарна ідея! А допоможуть нам в цьому наші учасники – учні старших класів.


В1: І оскільки свято в нас найкраще, то й учасники – найгарніші, найрозумніші, найоригінальніші та найромантичніші!


В2: Тож не легко буде нашому журі обрати найкращу пару.


В1: Я думаю, вони з цим впораються. Адже в журі сьогодні ____________________________________________________________________________________________________________________________________


В2: А до нашої зали запрошуються учасниці ____________________________________________________________________________________________________________________________________ ( представлення дівчат)

В1: А зараз черга нашим юнакам вийти на сцену.

__________________________________________________________________

__________________________________________________________________

(представлення юнаків)


В1: Я гадаю саме час розпочати нашу подорож і дізнатися, як святкують День закоханих у різних куточках нашої планети. Тож давайте відвідаємо країни світу в день 14 лютого. А почнемо ми з Англії. (слайд5)

В2: Валентинів день в Англії та Шотландії в старовину супроводжувався таким звичаєм. Молоді люди клали до урни відповідну їхньому числу кількість квитків, з позначеними на них іменами молодих дівчат; потім кожен виймав один такий квиток. Дівчина, ім'я котрої діставалось таким чином молодій людині, ставала на наступний рік його «Валентиною», а він — її «Валентином». Це передбачало на цілий рік відносини між молодими людьми, подібні до тих, що, за описом середньовічних романів, були між лицарем та його «дамою серця» (слайд6) (скрізь супроводжував її, складав їй сонети, грав на лютні тощо). Про цей звичай згадує у своїй знаменитій пісні шекспірівська Офелія. Ймовірно, він є ще дохристиянського походження.


В1: (слайд 7) Як це все відбувалось зараз продемонструють наші учасники. До речі, їхнім завданням буде не лише дістати квиток з іменем дівчини, а й якомога галантніше виразити захоплення своїм вибором. А дівчата якнайчарівніше подякують за гарні слова. (слайд8)


(конкурс привітань)

В1: Сьогодні наше свято незвичайне – ми подорожуємо не лише у просторі, а й у часі. Як це можливо? Учні 8-Б знають відповідь на це питання.

(сценка 8-Б)

В2: Прийшов час оцінити досягнення наших щойно утворених пар. Тож слово нашому журі. (слайд9)

(оцінки за перший конкурс)


В1: Наступна країна, яка на нас чекає – це Польща. Поляки цього дня відвідують Познань. (слайд10) Там, за повір'ям, лежать мощі Святого Валентина, а над головним престолом висить його чудодійна ікона. Поляки вірять, що проща до неї допомагає в любовних справах.


В2: Але ми не поїдемо до Познані, а натомість ще раз згадаємо Святого Валентина та все, пов’язане з Днем всіх закоханих.


В1: Нашим учасникам пропонується переглянути зображення і якомога точніше сказати, яке відношення вони мають до нашого свята. Враховується точність інформації та краса мовлення.

(тест з малюнками, присвяченими Дню Святого Валентина)

В1: Наше журі знову береться до роботи, а ми в цей час переглянемо музичний подарунок від 7 класу.(слайд11)

(танець)


В2: Ми не помилилися, коли говорили, що наші учасники найталановитіші та найрозумніші. Але чи наше журі такої ж думки? Давайте дізнаємося!

(оцінки за тест)

В1: Наше свято триває і ми продовжуємо знайомити вас із звичаями святкування Дня закоханих у світі.


В2: Зараз ми в Уельсі. (слайд 12) Тут вирізали дерев’яні «ложки кохання», і презентували їх коханим 14 лютого. Ложки прикрашали серцями, ключами та замковими щілинами, що означало «ти знайшов шлях до мого серця».


В1: Ми не будемо просити наших учасників вирізати дерев’яні ложки, а запропонуємо їм обрати подарунки, які вони можуть подарувати будь-якій людині в залі і пояснити чому саме цей подарунок є для саме цієї людини найкращий. (слайд 13)


В2: А поки пари готуються, чому б нам не відпочити?

(пісня від 7 класу)


В1: Ну що ж пари готові дарувати дарунки, а ми слухати та їх отримувати.(слайд14)

(конкурс подарунків)


В2: А наша подорож привела нас у Японію. (слайд 15) Так, так, не лише Європа святкує День Закоханих.


В1: (слайд 16) В Японії традиція дарувати в цей день солодке з’явилася не просто так, а завдяки одній крупній компанії з виробництва шоколаду. Там почали святкувати День святого Валентина в 30-ті роки і до цього часу шоколад залишається найбільш розповсюдженим подарунком. До речі, там День святого Валентина дещо нагадує «8 Березня для чоловіків», тому що японські чоловіки отримують, напевно, навіть більше подарунків, ніж жінки. Азартні японці в цей день влаштовують змагання на найголосніше признання в коханні. Той, що гучніше всіх заявить про свої почуття в мікрофон, отримає приз. Звичайно, усі подарунки самим чоловікам і дістаються. (слайд 17)


В2: Цікаво, а кому дістанеться приз у нашій залі?


В1: Ти пропонуєш нашим учасникам теж кричати зізнання у мікрофон?


В2: Ну, можливо і не кричати про кохання, а просто проспівати, чи продекламувати…


В1: А може потанцювати про кохання?


В2: Можливо! Давайте подивимось, що учасники самі оберуть. Шановні глядачі! Для вас – конкурс талантів від наших учасників!

(конкурс талантів)


В1: Я думаю наше журі вже готове оголосити результати попереднього конкурсу.

(оголошення результатів)

В2: А остання країна у нашій подорожі – Італія. (слайд 18)


В1: Безтурботні італійці теж святкують Валентинів день. Вони вважають необхідним робити коханим подарунки, найчастіше – солодощі. Бо вважають - тоді спільне життя обов’язково буде “солодким ”.(слайд 19)


В2: Яка чудова ідея! Я пропоную і нам дарувати солодощі. Але зараз дарувати будуть не учасники, а глядачі .(слайд 20). Я знаю, що сьогодні у залі майже всі мають цукерки. Наші учасники пройдуть між рядами, а глядачі подарують їм свої цукерки для того, щоб учасники могли створити Шоколадне серце. У кого воно отримається найбільшим – у того і друзів найбільше, той і виграв у цьому конкурсі.


В1: Тож починаємо наш останній конкурс!

(конкурс «Шоколадного серця»)

В2: Поки тривають підрахунки, пропоную переглянути танго. Вітайте, на сцені - учні 8-А класу.(слайд 21).

(танго)

В2: Добігають кінця хвилини нашого свята, тож давайте згадаємо і знову привітаємо тих, хто допоміг нам його провести.

(перегляд презентацій про учасників)


В1: Що ж підійшов час дізнатися результати нашої подорожі, тож слово журі.

(підведення підсумків, нагородження)
Схожі:

Слайд1) В1: Добрий вечір, дорогі друзі! В2: Ми раді вітати вас на нашому святі! В1: Сьогодні ми разом з вами відзначимо День Святого Валентина, день всіх закоханих. iconВедуча: Добрий вечір шановна громадо! На нашому святі вас раді вітати, і щастя і радості вам побажати!
Ведуча: Добрий вечір! Правда чудова ця фраза? Вона зближує з вами одразу. Сьогодні гадаємо,як раз буде вчасно, щоб у всіх був чудовий...
Слайд1) В1: Добрий вечір, дорогі друзі! В2: Ми раді вітати вас на нашому святі! В1: Сьогодні ми разом з вами відзначимо День Святого Валентина, день всіх закоханих. iconКапітан – 9 – б класу – – капітан
Добрий День! Ми раді вітати всіх вас у нашому залі, на нашому квк. Сьогоднішня наша зустріч присвячена правознавству І називається...
Слайд1) В1: Добрий вечір, дорогі друзі! В2: Ми раді вітати вас на нашому святі! В1: Сьогодні ми разом з вами відзначимо День Святого Валентина, день всіх закоханих. icon"День святого Валентина"
Сьогодні День Святого Валентина, День закоханих. Свято, яке широко відзначається у всьому світі
Слайд1) В1: Добрий вечір, дорогі друзі! В2: Ми раді вітати вас на нашому святі! В1: Сьогодні ми разом з вами відзначимо День Святого Валентина, день всіх закоханих. iconКонкурс для юнаків ( мелодія) Ведуча
Ведуча. Дорогі викладачі, майстри виробничого навчання та вболівальники. Ми раді вітати Вас на святі: День Захисника вітчизни
Слайд1) В1: Добрий вечір, дорогі друзі! В2: Ми раді вітати вас на нашому святі! В1: Сьогодні ми разом з вами відзначимо День Святого Валентина, день всіх закоханих. iconСценарій спортивного свята: «Тато, мама, я спортивна сім’я»
Добрий день, дорогі гості. Сьогодні ми зібралися на свято «Тато, мама, я – разом спортивна сім'я.» Щоб позмагатися у силі, спритності,...
Слайд1) В1: Добрий вечір, дорогі друзі! В2: Ми раді вітати вас на нашому святі! В1: Сьогодні ми разом з вами відзначимо День Святого Валентина, день всіх закоханих. iconРодинне свято "Христос Воскрес"
Шановні батьки, дорогі діти, гості. Ми раді сьогодні знову зустрітися з вами в цей чудовий і святковий день. Раді хорошим гостям
Слайд1) В1: Добрий вечір, дорогі друзі! В2: Ми раді вітати вас на нашому святі! В1: Сьогодні ми разом з вами відзначимо День Святого Валентина, день всіх закоханих. iconУрок здоров’я ( 6 клас ) вчитель Шищенко Анжеліка Миколаївна кз «Першозванівська зош І-ІІІ ст.» Лутугинського району Луганської області
...
Слайд1) В1: Добрий вечір, дорогі друзі! В2: Ми раді вітати вас на нашому святі! В1: Сьогодні ми разом з вами відзначимо День Святого Валентина, день всіх закоханих. iconПідготувала Педагог-вихователь 1 класу
Добрий день, всі друзі щирі! Рада вас вітати в мирі! Будем гарно працювати і знання всі здобувати
Слайд1) В1: Добрий вечір, дорогі друзі! В2: Ми раді вітати вас на нашому святі! В1: Сьогодні ми разом з вами відзначимо День Святого Валентина, день всіх закоханих. iconСтудентські «Валентинки» − 2013 Вікторія Халаєвська, 19 років
День святого Валентина – це свято закоханих, але для багатьох людей − це нічим не примітний робочий день. Проте, не дивлячись на...
Слайд1) В1: Добрий вечір, дорогі друзі! В2: Ми раді вітати вас на нашому святі! В1: Сьогодні ми разом з вами відзначимо День Святого Валентина, день всіх закоханих. icon«чотири весілля» в луцькому інституті розвитку людини університету «україна» День святого Валентина
День святого Валентина – ще один привід закоханим парам довести свої почуття, проявити ніжність та увагу один до одного. Особливо...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©lib2.znaimo.com.ua 2000-2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи

Разработка сайта — Веб студия Адаманов