Нове та ексклюзивне для найдопитливіших мандрівників! icon

Нове та ексклюзивне для найдопитливіших мандрівників!НазваНове та ексклюзивне для найдопитливіших мандрівників!
Дата конвертації12.01.2013
Розмір78.45 Kb.
ТипПрограмма
скачать >>>


Нове та ексклюзивне для найдопитливіших мандрівників!

МАРШРУТ: Чернівці-Бистриця-Клуж-Напока-Алба-Юлія-Дева-Хунєдоара-Сібіу-Брашов-Бран-Сіная-Бухарест-Чернівці


ТРАНСПОРТ: АВТОБУС


ДНЕЙ/НОЧЕЙ: 6/5


ДАТЫ ТУРА: 21-26.08.2011


СТОИМОСТЬ ТУРА: 355 €


ПРОГРАММА ТУРА:


1 день –21.08 ЧЕРНОВЦЫ, БИСТРИЦА

Збір групи в м. Чернівці в 9:50. Посадка в автобус. В 10:00 ранку, відправлення до кордону України з Румунією. Перетин кордону та початок вашої незабутньої подорожі до країни барв та чудес. Перша з туристичних пам’яток на нашому шляху це Монастирі Буковини. Вони унікальні і не мають порівняння та ціни. 7 із них входять до Всесвітнього спадку ЮНЕСКО.

Після огляду монастирів обід "Welcome to Romania".

Церкву засновано в 1586 році сім’єю господарів Мовіле. Зовнішні стіни церкви мають найбільшу у країні кількість релігійних фресок. Монастир називають «заповітом древнього мистецтва Молдови».


Монастир заснував молдавський господар Петру Рареш у 1532 році. І вже у наш час монастир внесено до спадку ЮНЕСКО, а також нагороджено «Золотим яблуком» («Pomme d’Or»). Це одна з найкрасивіших церков Буковини із зовнішніми фресками.


Далі наша дорога лежить до славнозвісного міста Бистриця. Саме в це місто прибув герой роману Брема Стокера – Джонатан Харкер. Дорога пролягає через перевал Биргеулуй. По легенді Стокера на пагорбі цього перевалу був розташований замок зловіщого Дракули. По прибуттю до Бистриці, на Вас чекає знайомство з містом та оглядова екскурсія.


Перші документальні згадки про місто датуються 1241 роком. В часи середньовіччя місто було важливим торгівельним центром, а також одним із головних міст Семиграддя, провінції загубленої у легендах та століттях.

По закінченню екскурсії містом, на Вас чекає відпочинок у готелі Coroana de Aur 3*. Саме в цьому готелі і зупинився Джонатан під час свого візиту до Трансильванії.


2 день – 22.08 КЛУЖ-НАПОКА, АЛБА-ЮЛИЯ

Зранку сніданок та виселення з готелю. О 08:00 ранку переїзд до міста Клуж-Напока. По приїзду, на Вас чекає оглядова екскурсія та вільний час для прогулянки.


Ви потрапите у спарвжне західно-європейське місто. Клуж завжди йде в одну ходу із часом, а також являється одним із найрозвинутіших міст у країні. Це один з найважливіших культурних центрів Румунії. Історія міста починается ще з далеких часів панування дако-гетських племен на території країни та продовжуеться пануванням Римської Імперії, Австро-Угорської Імперії. Ви познайомитися з видатними пам’ятками та місцями, такими як: Центральна Площа, Римсько-католицька Церква, Площа Аврама Янку, Ортодоксальная Катедра, Національний театр тощо.


Далі на Вас чекає подорож до «другої столиці Румунії» - міста Алба-Юлії. Оглядова екскурсія по місту.


Алба Юлія - місто з тисячолітньою історією. Алба Юлія була столицею древньої держави даков, потім тут було римське місто Апулюм, потім - слов'янське поселення під назвою Бєлград (власне, «Алба Юлія» і переводиться як «Біле місто»), потім - угорське місто Дьюлафехервар, яке в 16–17 століттях було столицею Трансильванського князівства.


Це місто-душа кожного румуна. Одне з найстаріших міст Румунії. 1 грудня 1918 рокук в місті було проголошене національне єдинство всіх румунських князівств: Валахії, Молдови і Трансильванії. Тут же було проголошено країну, як Велику Румунію (Romania Mare), та розпочато тотальну латинізацію націїї та держави. Ви познайомитися зі старовинною фортецею Алба-Юлія, Собором Воз’єднання, Римсько-католицькою катедрою, обеліском Хорі, Клошкі та Крішану тощо.


Переїзд до міста Дева та поселення у готель.

Назва «Дева» сталася від древнього слова «дава» (фортеця), по аналогії з Pelendava, Piroboridava, Zargidava. За іншою версією назву місту дав II Серпня легіон, переведений сюди з міста Честер в Англії. Фортеця називалася Декидава і відносилася до римської провінції Дакия. Замок Дева був побудований на конусоподібному схилі вулканічного походження, що підноситься над центром міста. Перша письмова згадка про нього відноситься до 1269 року. Замок був однією з неприступних фортець Трансільванії, але був зруйнований і покинутий після пожежі 1849 років в результаті вибуху порохових складів.


3 день –23.08 ДЕВА, СИБИУ

Зранку сніданок та виселення з готелю. Оглядова екскурсія по місту та переїзд до Замку Корвін. По приїзду на Вас чекає оглядова екскурсія та вільний час для прогулянки.


Ви оглянете старовинну фортецю Деву, що знаходиться високо на пагорбі, а піднявшись на неї, перед Вами відкриється незабутня панорама міста. Далі на Вас чекають незабутні враження та неймовірне захоплення від Замку Корвін. Це один з найбільших та найкрасивіших замків Румунії. Він має свою історію та таїть в собі багото легенд і міфів. Сам Граф Дракула був в’язнем в цьому замку.


Далі нас чекає переїзд до одного з найвідоміших міст Европи – міста Сібіу. Воно було удостоєне називатися культурною столицею Европи у 2007 році. А в 2008 році воно посіло 8 місце в рейтингу найпривабливіших міст для життя, рейтинг був проведений всесвітньовизнаним журналом Forbes. По приїзду, розселення в готелі та відпочинок.


Старе місто Сібіу зберігає розкіш своїх ранніх днів, коли багаті і впливові гільдії домінували в регіональній торгівлі. Подібно Сигішоарі і Брашову, Сибіу створює враження німецького міста. Частини середньовічної стіни до сьогодення охороняють історичний район, де вузькі вулички з гостроверхими будинками XVII століття і з виступаючими фронтонами виходять на широкі площі, на яких підносяться церкви.


Сам Прин Чарльз був вражений красою міста. Опинившись у місті ви ніби потрапляєте у середньовічну казку, і навіть звичайний будинок у місті має свою історію та споглядає на Вас «очима», тобто невеликими вікнами на стріхах домівок. Серед головних пам’яток міста, ви побачите: Велику та Малу площі, Палац Брукенталь, Мерію міста, Євангелицьку церкву, Ортодоксальну Церкву Св. Троїці (що нагадує церкву Св. Софії у Стамбулі), Першу гомеопатичну аптеку у Европі,Червону фортецю з вежами тощо. Місто Сібіу – це справжній музей під відкритим небом. Ви обов’язково забажаєте повернутися в це місто ще раз і ще раз.


Оглядова єкскурсія містом Сібіу. Поселення у готель.


4 день – 24.08 БРАШОВ, БРАН

Сніданок та виселення з готелю. Оглядова екскурсія містом Брашов.


Старовинне і надзвичайно красиве місто, що разташувалося у підніжжя гори Тимпа. Місто Корони, його драгу назва, яка себе повністю виправдовує, та не залишає байдужими до міста. В місті знаходиться Чорна Церква, найбільша готична церковна споруда на просторі між Віднем та Стамбулом. Кожна вулиця, кожна будівля міста дихає своєю історією та надихає мандрівників. Також у місті знаходиться найтонша вулиця у Європі.

Після екскурсії - переїзд до легендарного Замку Дракули. Саме такий, як його описав в романі Брем Стокер. Стоїть на скелі, в самому сердці Трансильванії, і своїми вежами нагадує про славні та великі часи середньовіччя. По закінченню екскурсії, вільний час на придбання сувенірів. Після огляду замку переїзд у місто Сіная – перлину Карпатських гір. Одне з найулюбленіших міст королів Румунії. Поселення у готель та відпочинок.


Середньовічний замок Бран, побудований в Карпатських горах в містечку Бран, в 30 км. від Брашова, заслужено має репутацію найстрашнішого місця в Румунії і входить в десятку найстрашніших місць на планеті. Готичний силует замку, що злітає своїми шпилями в небеса, вселяв жах не одне століття завдяки діянням князя Владу IV, більше відомого як Влад Дракула.


5 день – 25.08 СИНАЯ, БУХАРЕСТ

Сніданок та виселення з готелю. Огляд Синайського монастиря та Палацу Пелеш.

Саме в цьому монастирі і знаходиться перша Біблія перекладена на румунську мову.


Палац Пелеш – це літня резиденція королів. Один з найкрасивіших та найбільш збережених палаців у світі. Велич, розкіш та багатство палацу вражають та захоплюють подих. Замок оточений красивим парком. Пелеш не лише красивий зовні, але красивий і своїм внутрішнім убранням. Якщо порівнювати його з російськими палацами в Петербурзі, то можна сказати, що всі палаци Петербургу помпезні, дуже химерні і холодні. А палац Пелеш – якийсь домашній і теплий. Це розумієш, коли потрапляєш у середину палацу. Головною цінністю палацу вважається унікальне різблення по дереву, яке приголомшує своєю пишністю і елегантністю. У палаці зібрана прекрасна колекція зброї. Кожна з його 160 кімнат унікальна по своєму, всі вони виконані в різних стилях. Палац оточений 7 терасами, прикрашеними скульптурами, фонтанами і рослинами. Башта палацу має висоту 66м. Замок був побудований за останнім словом техніки того часу. Він мав теплостанцію, електростанцію, ліфт, телефон, пилосос і кінотеатр. Тут же розташований інший королівський замок Пелішор.. Зовні Пелішор зроблений на зразок старого королівського замку.


Після екскурсії- переїзд у «місто щастя» або «Маленький Париж», тобто до столиці Румунії – міста Бухарест. Оглядова екскурсія містом та вдосталь вільного часу для насолоди приємними прогулянками по видатним місцям славного міста Бухарест. Поселеняя у готелі.


Це по справжньому європейське місто. На початку 20 століття, елегантний Бухарест називали «Маленький Париж», за красу своїх будівель та їх схожість з архітектурним стилем Парижу. Сам Влад Цепеш заснував тут одну з своїх резиденцій. Серед видатних пам’яток міста ви побачите: Палац Парламенту (2 у світі за розмірами будівля), Тріумфальну Арку, Румунський Атеней, Бібліотеку, Ощадний банк (надзвичайно красива споруда з елементами французської архітектури), Нац. Музей Історії, Королівський Палац, Палац Патріарха, Міністерство Оборони тощо.


6 день –26.08 ЧЕРНОВЦЫ

Сніданок та виселення із готелю. Виїзд із Бухареста до України. По дорозі зупинка у супермаркеті для витрати останніх леїв. Прибуття до Чернівців орієнтовно в 18:00. Переїзд на залізничний вокзал. Прощання з групою.


^ У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

Проживання в готелях згідно програми;

Харчування - сніданки;

Переїзд автобусом згідно програми;

Супроводжуючий;

Гід-екскурсовод;

Обід "Welcome to Romania";

Мед. страховка;


^ ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ:

Віза 55 $ (дітям до 18 років та пенсіонерам - безкоштовно);

Вхідні квитки в музеї.


Схема маршруту програми:
Список документов для оформления визы в Румынию:

Загранпаспорт (срок действия не менее 3-х месяцев после возвращения) с наличием двух свободных страничек;

2 цветных фото 3,5 х 4,5 на светлом фоне;

Копия внутреннего паспорта всех страниц, где есть отметки;

Копия идент. кода;

Анкетные данные;

Оригинал медицинской страховки (если оформляется самостоятельно туристом, покрытие не менее 30000 Евро);

Справка с места работы на фирменном бланке с указанием доходов за последние 6 месяцев и должности, заверенная оригинальной печатью (в справке обязательна фраза о том, что на период поездки рабочее место сохраняется);

Выписка о состоянии банковского счета или дорожные чеки на суму не менее 50 Евро на день пребывания (но не менее 500 Евро);

Для частных предпринимателей - копия свидетельства о регистрации ЧП;

Для студентов и школьников - справка с места учебы;

Для детей до 18 лет - нотариально заверенное разрешение от родителей на выезд ребенка за границу (если требуется) и копия свидетельства о рождении;

Для безработных и домохозяек - выписка из банка о наличии счета и остатке на счету денег;

Для пенсионеров - копия пенсионного удостоверения;

Для иностранных граждан – вид на жительство (оригинал), разрешение на работу и иммиграционная карточка.


Фирма оставляет за собой право изменять количество, порядок и время проведения экскурсий или заменять их на равноценные или классом выше. Турист несет финансовую ответственность за порчу имущества отеля и автобуса. Автобусное обслуживание в свободное время не предусмотрено. ТУРИСТИЧЕСКАЯ ФИРМА НЕ НЕСЕТ ОТВЕТСТВЕНОСТИ ЗА РАБОТУ ТАМОЖЕННЫХ И ПОГРАНИЧНЫХ СЛУЖБ, А ТАКЖЕ ЗА ПРОБКИ И РЕМОНТЫ НА ДОРОГАХ, И ПОГОДНЫЕ УСЛОВИЯ.Схожі:

Нове та ексклюзивне для найдопитливіших мандрівників! iconТестові завдання для проведення підсумкового ( за рік ) контролю
В пишний крислатий дуб привертав увагу багатьох мандрівників, які цікавляться па
Нове та ексклюзивне для найдопитливіших мандрівників! iconТема. Провідні художні музеї світу (Лувр, Прадо, Дрезденська та Третьяковська галереї)
Тим паче, що сьогодення вимагає від нас крім мобільності й швидкої реакції, ще й ерудованості. Сьогоднішній урок-мандрівка чудовий...
Нове та ексклюзивне для найдопитливіших мандрівників! iconШлях ти подолай і нове пізнавай. Хто сьогодні чарівник?

Нове та ексклюзивне для найдопитливіших мандрівників! iconФормування інформаційної компетентності засобами методу проектів
Отже, перед системою освіти постає принципово нове завдання — підготувати молоду людину до життя і діяльності в умовах інформаційного...
Нове та ексклюзивне для найдопитливіших мандрівників! iconПрограма факультативного курсу «Мистецтво живого слова». 35 год. (1 год на тиждень)
Красномовству властиво захоплювати серця і хвилювати їх усякими засобами. Воно то вривається в думки, то закрадається в них,сіє нове...
Нове та ексклюзивне для найдопитливіших мандрівників! iconЛистяні рослини – дерева та кущі з широким листям, яке опадає кожної осені, а навесні утворюється нове
Хвоя тримається на гілках 5-7 років і поступово змінюється. Виключенням є модрина з м’якою хвоєю, зібраною в пучечки, яка на зиму...
Нове та ексклюзивне для найдопитливіших мандрівників! iconВ. Івасюка «Спасибі, друже, за любов жагучу»
Мета. Познайомити учнів з тими, хто відкрив нову сторінку нашої пісенної творчості, увібравши народні інтонації; вчити надавати пісні...
Нове та ексклюзивне для найдопитливіших мандрівників! iconМиколаївський муніципальний колегіум Харитонова Ірина Анатоліївна
Відмінник освіти України, член Всеукраїнської благодійної організації «Асоціація за нове покоління «Лелека», переможець обласного...
Нове та ексклюзивне для найдопитливіших мандрівників! iconУрок №4 Тема. Народні колискові пісні. «Ой ти, коте, коточок!», «Ой ну, люлі, дитя спать». Колискова пісня в житті дитини
Учитель. Ніжна, лагідна мелодія, яку ви щойно почули, це і є колискова пісня. До сьогоднішнього уроку ви готувались заздалегідь,...
Нове та ексклюзивне для найдопитливіших мандрівників! iconГра – подорож у царство рідної мови
Вчитель. Звичайно, для кожного народу дорога своя мова, для росіян – російська, для білорусів – білоруська, для поляків – польська....
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©lib2.znaimo.com.ua 2000-2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи

Разработка сайта — Веб студия Адаманов