Конкурс Учитель року 201 icon

Конкурс Учитель року 201НазваКонкурс Учитель року 201
Дата конвертації13.01.2013
Розмір30.08 Kb.
ТипКонкурс
скачать >>>

Про організацію та проведення

ІІ туру всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2013”


Всеукраїнський конкурс “Учитель року – 2013” проводиться у номінаціях:

  • “Інформатика”;

  • “Фізика”;

  • “Іноземна мова. Французька”;

  • “Музичне мистецтво”;

  • “Основи здоров’я”.


Умови та порядок проведення

ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013»


Повідомляємо, що ІІ (обласний) тур всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2013” буде проводитись у три етапи.

Перший етап відбудеться з 10 по 27 січня, другий – з 30 січня по 10 лютого, третій (фінальний) – з 13 по 24 лютого 2013 року.

Матеріали переможця першого туру в кожній із номінацій надсилаються відділами (управліннями) освіти районних державних адміністрацій (міських рад) на адресу Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів до 10 січня 2013 року на електронних та паперових носіях. Умовами конкурсу передбачено наявність мультимедійного супроводу представлених матеріалів.

^ На першому етап ІІ (обласного) туру конкурсу протягом першого тижня члени журі вивчають та оцінюють надіслані на конкурс матеріали учасників. Впродовж наступного тижня члени журі безпосередньо знайомляться з конкурсантами та проводять між ними творчі змагання.

У визначений день творчі змагання між учасниками конкурсу проводяться у такому порядку:

  • Перша половина дняписьмова відповідь на запитання або тестові завдання з фаху та методики викладання відповідних навчальних дисциплін (тривалість до 1,5 год.) з наступною перевіркою та оцінюванням членами журі.

  • Друга половина дня. Майстер-клас “Я роблю це так” є однією з форм презентації досягнень конкурсанта як педагога. Кожен учасник впродовж 5-10 хв. виступає у ролі вчителя, ділиться педагогічними знахідками, родзинками власної творчості, демонструє цікаві форми роботи, а решта конкурсантів виконують роль учнів.

Співбесіда, яка передбачає відповіді на запитання з педагогіки, психології, фахової підготовки, методики, загальної ерудиції, а також дискусію за змістом проблеми, над якою працює вчитель.

За результатами першого етапу обласного туру конкурсу “Учитель року – 2013” визначаються у кожній номінації ^ 5 учасників другого етапу змагань.

Другий етап обласного туру проводиться на базі загальноосвітніх закладів Київської області.

На другому етапі обласного туру кожен учасник:

  1. проводить у навчальному закладі урок, дата проведення якого, тема і клас визначаються напередодні жеребкуванням;

  2. здійснює самоаналіз проведеного уроку;

  3. виконує практичну роботу (готує у письмовій формі розгорнутий конспект одного уроку на задану членами журі тему (для всіх конкурсантів однакову), проводить лабораторну роботу тощо.

^ На фінальному етапі третього туру за результатами всіх етапів ІІ (обласного) туру визначаються переможець та чотири лауреати із кожної номінації.

Третій (фінальний) етап проводиться на базі Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів.

^ Під час проведення третього (фінального) етапу передбачається:

- презентація конкурсантом власного досвіду з використанням мультимедійного супроводу (до 15 слайдів);

- виконання 2-3 творчих завдань, підготовлених членами журі. Одним із них може бути представлення особисто вчителем свого власного захоплення, інтересів тощо. Решта завдань – фахові.

Передбачається відзначення переможців та лауреатів з кожної номінації дипломами, а всіх учасників обласного туру – дипломами за досягнутий результат у певному виді діяльності. Нагородження всіх учасників обласного туру здійснити на фінальному етапі конкурсу.

Оргкомітет конкурсу


Повідомляємо, що відповідно до рішення колегії МОН України від 25.06.2010 (протокол № 6/1-19) та з метою вдосконалення організації, проведення і популяризації всеукраїнського конкурсу “Учитель року” створено сайт “Всеукраїнський конкурс “Учитель року”: www.ur.gov.ua.

Просимо довести до відома відповідальних за організацію та проведення конкурсу, а також керівників та педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів.Схожі:

Конкурс Учитель року 201 iconКонкурс Учитель року 201
Повідомляємо, що ІІ (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу “Учитель року 2011” буде проводитись у три етапи
Конкурс Учитель року 201 iconПро проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2013»
«Про всеукраїнський конкурс «Учитель року», Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету...
Конкурс Учитель року 201 iconКонкурс «Учитель року» (обласний етап)
Тема: Хто такі спадкодавець і спадкоємець. Що таке заповіт. Як скласти заповіт. Як успадкувати майно
Конкурс Учитель року 201 iconКонкурс «Учитель року»
Мета уроку: поглибити знання восьмикласників про двоскладне речення, зокрема про його головні та другорядні члени
Конкурс Учитель року 201 iconУмови та порядок проведення ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2011”
Учитель року – 2011” від 03. 11. 2010 №1049 та головного управління освіти І науки Київської обласної державної адміністрації “Про...
Конкурс Учитель року 201 iconКонкурс «Учитель року 2012-2013» Тернова А. С. Досвід роботи учителя інформатики та фізики Тернової А. С
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст другої категорії Стаж роботи учителем інформатики: 5,5 років
Конкурс Учитель року 201 iconНаказ №300 м. Київ Про проведення І і ІІ турів всеукраїнського конкурсу " Учитель року 2012"
Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 05. 07. 2011 (протокол №1/4-19) "Про підсумки всеукраїнського конкурсу...
Конкурс Учитель року 201 iconНаказ №257 Про проведення І і ІІ турів Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2011"
На виконання рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 25. 06. 2010 р. (протокол №7/1-19) “Про підсумки Всеукраїнського...
Конкурс Учитель року 201 iconПоложення про Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів» (малі форми) 25-26 травня 2013 року (Короткий виклад) І загальні положення
Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів» (далі фестиваль-конкурс) заснований в 1992 році
Конкурс Учитель року 201 iconНаказ №357 м. Київ Про внесення змін до наказу головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 14. 09. 2012 №276
У зв’язку зі зміною номінації у всеукраїнському конкурсі “Учитель року-2013”, визначеною наказом Міністерства освіти і науки, молоді...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©lib2.znaimo.com.ua 2000-2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи

Разработка сайта — Веб студия Адаманов