Умови та порядок проведення ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2011” icon

Умови та порядок проведення ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2011”НазваУмови та порядок проведення ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2011”
Дата конвертації13.01.2013
Розмір62.8 Kb.
ТипДокументи
скачать >>>

Умови та порядок

проведення ІІ (обласного) туру Всеукраїнського

конкурсу “Учитель року – 2011”


На виконання наказів Міністерства освіти і науки України “Про проведення всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2011” від 03.11.2010 №1049 та головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації “Про проведення І та ІІ турів Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2011” від 01.09.2010 №257 повідомляємо, що ІІ (обласний) тур конкурсу буде проводитись у три етапи.

Перший етап відбудеться з 10 по 28 січня, другий – з 1 по 10 лютого, третій (фінальний) – з 16 по 25 лютого 2011 року.

Оргкомітет та фахові журі конкурсу діють згідно з “Положенням про Всеукраїнський конкурс “Учитель року”, затвердженим постановами Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 року № 638 та 14 вересня 2005 року №900.

Інформацію про проведення І туру конкурсу за формою, що додається, та матеріали переможця першого туру з кожної номінації надсилаються відділами освіти районних державних адміністра­цій, міських рад, управліннями освіти, управліннями освіти і науки міських рад на адресу Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів до 10 січня 2011 року на електронних та паперових носіях. Умовами конкурсу передбачено наявність мультимедійного супроводу представлених матеріалів.

^ На першому етапі ІІ (обласного) туру конкурсу протягом першого тижня члени журі вивчають та оцінюють надіслані на конкурс матеріали учасників.

Впродовж наступного тижня члени журі безпосередньо знайомляться з конкурсантами та проводять між ними творчі змагання за графіком:

18.01.2011р. – номінація “ Іноземна мова (німецька)”;

19.01.2011р. – номінація “Образотворче мистецтво”;

25.01.2011р. – номінація “Початкові класи”;

26.01.2011р. – номінація “Світова література”;

27.01.2011р. – номінація “Історія”.

У визначений день творчі змагання між учасниками конкурсу проводяться у такому порядку:

  • Перша половина дняписьмова відповідь на запитання або тестові завдання з фаху та методики викладання відповідних навчальних дисциплін (тривалість до 1,5 год.) з наступною перевіркою та оцінюванням членами журі.

Завдання для всіх конкурсантів номінації однакові. За результатами його виконання члени журі визначають рівень володіння учасниками конкурсу сучасною методикою викладання предмета в умовах переходу на новий зміст навчання, з’ясовують уміння вчителя висловлювати свою думку письмово, оцінюють творчий підхід до вирішення поставленого перед ним завдання тощо.

  • Друга половина дня. Майстер-клас “Я роблю це так” є однією з форм презентації досягнень конкурсанта як педагога. Кожен учасник впродовж 5-10 хв. виступає у ролі вчителя, ділиться педагогічними знахідками, родзинками власної творчості, демонструє цікаві форми роботи, а решта конкурсантів виконують роль учнів.

Співбесіда, яка передбачає відповіді на запитання з педагогіки, психології, фахової підготовки, методики, загальної ерудиції, а також дискусію за змістом проблеми, над якою працює вчитель. Кількість питань визначається журі.

За результатами першого етапу обласного туру конкурсу “Учитель року – 2011” визначаються у кожній номінації ^ 6 учасників другого етапу змагань.

Другий етап обласного туру проводиться на базі загальноосвітніх навчальних закладів Київської області:

01.02.2011р. – номінація “Іноземна мова (німецька)” – Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 з вивченням іноземних мов (Школа лінгвістики);

02.02.2011р. – номінація “Образотворче мистецтво” – Буртівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кагарлицького району;

08.02.2011р. – номінація “Початкові класи” – Хотівський навчально-виховний комплекс

“Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія” Києво-Святошинського району; 09.02.2011р. – номінація “Світова література” – Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного та природничого профілів;

10.02.2011р. – номінація “Історія” – Гребінківська гімназія Васильківського району.

На другому етапі обласного туру кожен учасник:

  1. проводить у навчальному закладі урок, дата проведення якого, тема і клас визначаються напередодні жеребкуванням. Урок повинен бути ілюстрацією представленого досвіду роботи вчителя, його творчого підходу щодо використання сучасних технологій навчання та здатності розробляти власні;

  2. здійснює самоаналіз проведеного уроку;

  3. виконує практичну роботу: готує у письмовій формі розгорнутий конспект одного уроку на задану членами журі тему (для всіх конкурсантів однакову), проводить лабораторну роботу тощо. Форма проведення та тривалість виконання визначаються журі з урахуванням специфіки предмета.

За результатами другого етапу у кожній номінації визначаються ^ 5 учасників третього (фінального) етапу.

Третій (фінальний) етап проводиться на базі Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів.

15.02.2011 р. – номінація “Іноземна мова (німецька)”;

16.02.2011 р. – номінація “Образотворче мистецтво”;

22.02.2011 р. – номінація “Початкові класи”;

23.02.2011 р. – номінація “Світова література”;

24.02.2011 р. – номінація “Історія”.

Під час проведення третього (фінального) етапу передбачається:

- презентація конкурсантом власного досвіду (до 10 хв.) з використанням мультимедійного супроводу (до 15 слайдів);

- виконання 2-3 творчих завдань, підготовлених членами журі. Виконання завдань, враховуючи специфіку предмета, зміст, об’єм та його складність, триває від 10 до 30 хв., презентація виконаного завдання – до 5 хв. Одним із них може бути представлення особисто вчителем свого власного захоплення, інтересів тощо. Решта завдань – фахові.

^ На кожному етапі члени журі оцінюють роботу конкурсантів за бальною системою з урахуванням специфіки навчальної дисципліни, умов, в яких проводяться конкурсні змагання. Максимальна кількість балів за всі етапи – 60. Оцінки членів журі не обговорюються до остаточного підведення підсумків окремих етапів, що визначають учасників наступних змагань.

Результати змагань учасників конкурсу на кожному етапі журі оцінює за рівнем педагогічної майстерності, загальної ерудиції, культури спілкування конкурсантів, творчим підходом до використання сучасних педагогічних технологій та здатністю продукувати власні, вміння аналізувати шляхи і способи досягнення належних результатів навчально-виховного процесу й оцінювати їх ефективність.

^ На фінальному етапі третього туру за результатами всіх етапів ІІ (обласного) туру визначаються переможець та чотири лауреати із кожної номінації.

У разі однакової кількості балів, набраних кількома фіналістами, переможцем стає той, хто одержав більшу кількість балів за проведений урок.

Переможці другого туру конкурсу нагороджуються грошовими преміями.

^ Переможці, лауреати другого туру конкурсу нагороджуються відповідним дипломами переможця та лауреата, грошовими преміями та подарунками обласного оргкомітету в межах установленого кошторису, а також можуть бути представлені до державних нагород і відомчих заохочувальних відзнак.

^ Всі учасники ІІ (обласного) туру нагороджуються дипломами учасника.

Переможці обласного туру конкурсу протягом наступного навчального року презентують свої напрацювання для колег на курсах підвищення кваліфікації, заходах міжкурсового періоду.

^ Оргкомітет конкурсу

Додаток


до умов та порядку проведення ІІ (обласного) туру

Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2011”


Інформація

про підсумки проведення І туру всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2011”

у _____________________________районі (місті)
з/п

Номінація

Кількість учасників

І туру

Кількість закладів освіти, вчителі яких взяли участь у конкурсі

Прізвище, ім”я, по батькові переможця, місце роботи, посада, педагогічний стаж роботиПочаткові класи
Світова література
Історія
Іноземна мова (німецька)
Образотворче мистецтво


Всього:
(рахувати не суму, а вказати загальну кількість ЗО району, міста)


Схожі:

Умови та порядок проведення ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2011” iconНаказ №236 м. Київ Про проведення ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року»

Умови та порядок проведення ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2011” iconНаказ №300 м. Київ Про проведення І і ІІ турів всеукраїнського конкурсу " Учитель року 2012"
Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 05. 07. 2011 (протокол №1/4-19) "Про підсумки всеукраїнського конкурсу...
Умови та порядок проведення ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2011” iconНаказ №257 Про проведення І і ІІ турів Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2011"
На виконання рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 25. 06. 2010 р. (протокол №7/1-19) “Про підсумки Всеукраїнського...
Умови та порядок проведення ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2011” iconНаказ №392 м. Київ Про результати проведення ІІ (обласного) туру конкурсу «Класний керівник року»

Умови та порядок проведення ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2011” iconКонкурс Учитель року 201
Повідомляємо, що ІІ (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу “Учитель року 2011” буде проводитись у три етапи
Умови та порядок проведення ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2011” iconНаказ №69 м. Київ Про результати проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київського обласного територіального відділення ман україни у 2010/2011 навчальному році
Затвердити список переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київського...
Умови та порядок проведення ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2011” iconНаказ №289 Про підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» у 2012 році
України 11 січня 2012 року за №27/20340 та наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14 червня 2012 року №698...
Умови та порядок проведення ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2011” iconПро проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2013»
«Про всеукраїнський конкурс «Учитель року», Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету...
Умови та порядок проведення ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2011” iconКонкурс Учитель року 201
Повідомляємо, що ІІ (обласний) тур всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2013” буде проводитись у три етапи
Умови та порядок проведення ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2011” iconГрафік проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів ман україни у 2012/2013 навчальному році
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів ман україни
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©lib2.znaimo.com.ua 2000-2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи

Разработка сайта — Веб студия Адаманов