Наказ №116 м. Київ Про проведення І і ІІ турів Всеукраїнського конкурсу \"Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу\" На виконання наказу Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України icon

Наказ №116 м. Київ Про проведення І і ІІ турів Всеукраїнського конкурсу "Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу" На виконання наказу Міністерства освіти І науки, молоді та спорту УкраїниНазваНаказ №116 м. Київ Про проведення І і ІІ турів Всеукраїнського конкурсу "Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу" На виконання наказу Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України
Дата конвертації06.07.2013
Розмір166.17 Kb.
ТипНаказ
скачать >>>Київська обласна державна адміністрація

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

01001 м. Київ, Хрещатик, 6, тел.: 278-21-62, e-mail: kiev-oblosvita@cyfra.net Web: www.kiev-oblosvita.gov.uaН А К А З


01 квітня 2013 № 116

м. КиївПро проведення І і ІІ турів

Всеукраїнського конкурсу "Інноваційний урок фізичної

культури та урок фізичної

культури з елементами футболу"
На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» від 07.09.2011 № 1030, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.11.2011 за № 1336/20074, та відповідно до листа Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12.02.2013 № 14.1/10-344 «Про проведення в 2012/2013 навчальному році Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» і Договору про взаємодію між Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України і Федерацією футболу України щодо розвитку шкільного футболу в загальноосвітніх навчальних закладах України в 2013-2016 роках від 11.12.2012.


НАКАЗУЮ:


 1. Провести у 2012/2013 навчальному році І (районний, міський) та ІІ (обласний) тури Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» (далі – Конкурс).
 1. Затвердити:
  1. Умови проведення ІІ (обласного) туру Конкурсу, що додаються.

  2. Склад оргкомітету (додаток 1) та журі Конкурсу (додаток 2).
 1. Керівникам місцевих органів управління освітою, керівникам закладів освіти обласної комунальної власності:
  1. Організувати та провести І (районний, міський) тур Конкурсу у квітні 2013 року.
  1. Подати заявки та відповідні конкурсні матеріали переможців І (районного, міського) туру (додатки 3, 4) до обласного оргкомітету Конкурсу в Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів до 24 квітня 2013 року.
 1. Київському обласному інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів (Кабан Л.В.) та Київському обласному відділенню з фізичного виховання та спорту (Ільченко А.І.):
  1. Здійснити організацію та проведення ІІ (обласного) туру Конкурсу у два етапи в установлені терміни на таких базах:

І етап (аналіз надісланих матеріалів) – з 24 квітня по 14 травня 2013 року – Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів;

ІІ етап (фінал) – 17 травня 2013 року – Хотівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Києво-Святошинської районної державної адміністрації.


  1. Підвести підсумки ІІ (обласного) туру Конкурсу та подати заявки і відповідні матеріали всеукраїнському оргкомітету Конкурсу для участі у ІІІ (заключному) турі до 01 жовтня 2013 року.
  1. Розмістити матеріали переможців і лауреатів Конкурсу на сайті «Мій кращий урок» освітнього порталу інституту.
 1. Нагородити переможців і лауреатів обласного туру Конкурсу Почесними дипломами департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та грошовими преміями за рахунок коштів обласного бюджету.
 1. Контроль за виконанням наказу покласти на в.о. ректора Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів Кабан Л.В.Директор департаменту Н.І. Клокар


ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ департаменту

освіти і науки Київської

облдержадміністрації

від 01.04.2013 № 116


Умови

проведення ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу

«Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури

з елементами футболу» 1. Мета і завдання Конкурсу


Ці умови складені відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» від 07.09.2011 № 1030, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.11.2011 за № 1336/20074.

Метою Конкурсу є виявлення творчих здібностей учителів фізичної культури, підвищення рівня їхньої професійної майстерності, розвитку шкільного футболу та популяризації засад здорового способу життя, розвиток шкільного футболу як наймасовішого виду рухової активності учнів.

Завдання Конкурсу полягають у:

 • піднесенні ролі вчителя фізичної культури в суспільстві;

 • виявленні інноваційних педагогічних технологій;

 • сприянні розвитку ініціативи педагогічних кадрів;

 • поширенні та розповсюдженні передового педагогічного досвіду.


2. Керівництво Конкурсом

Організаційне керівництво Конкурсом здійснює обласний оргкомітет. Призерів і переможців Конкурсу визначає журі.


^ 3. Порядок проведення Конкурсу

  1. Конкурс проводиться в двох номінаціях:

«Кращий інноваційний урок фізичної культури»;

«Кращий урок фізичної культури з елементами футболу».

  1. Конкурс проводиться у два тури.

І тур (районний, міський) – проведення районних, міських конкурсів «Кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу», підготовка та подання вчителями фізичної культури заяви та відповідних матеріалів до обласного організаційного комітету для участі в обласному турі конкурсу – до 24 квітня 2013 року;

ІІ тур (обласний) складається з двох етапів:

І (заочний) – розгляд (вивчення, оцінювання) надісланих матеріалів, визначення учасників фінального етапу обласного туру Конкурсу – до 14 травня 2013 року;

ІІ (фінал) – проведення конкурсних уроків, визначення переможців та лауреатів обласного туру Конкурсу – ^ 17 травня 2013 року.

  1. За підсумками І (районного, міського) туру Конкурсу районний, міський оргкомітет до 24 квітня 2013 року надсилає зведений протокол (додаток 4), документи переможця, його оцінний лист (додаток 5), та відповідні матеріали переможця до обласного оргкомітету. Обласний оргкомітет після перегляду матеріалів переможців І районного (міського) туру визначає трьох фіналістів Конкурсу і до 14 травня 2013 року запрошує їх до участі у фіналі.
  1. Фінал обласного Конкурсу буде проведено ^ 17 травня 2013 року. У фіналі беруть участь троє конкурсантів, які проводять інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу згідно з навчальною програмою.

  2. Класи для проведення уроків визначає конкурсант (за власним бажанням), порядок проведення уроків – за результатами попереднього жеребкування.


^ 4. Учасники Конкурсу

  1. У Конкурсі беруть участь учителі фізичної культури незалежно від віку і статі, педагогічний стаж яких не менший, ніж 5 років.

Для участі в Конкурсі вчитель фізичної культури подає до обласного оргкомітету такі матеріали:

 • зведений протокол за підсумками II туру (обласного) Всеукраїнського Конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу»;

 • лист-подання загальноосвітнього навчального закладу;

 • заяву на участь у Конкурсі;

 • фотокартку 5 x 6 см;

 • 2 відеоуроки на DVD-носіях;

 • 2 конспекти уроків на паперових та електронних носіях;

 • методичну розробку за темою, над якою працює вчитель та за якою має проводити Конкурсні уроки (до 10 аркушів).

Матеріали, подані не в повному обсязі, не розглядатимуться.

Відмова від реєстрації учасника Конкурсу здійснюється у разі несвоєчасного подання повного комплекту матеріалів у строк, передбачений пунктом 3.2. третього розділу.

Час проведення уроків визначається напередодні жеребкуванням у присутності конкурсантів.

  1. Матеріали конкурсантів оцінюються за такими критеріями:

 • актуальність та впровадження досвіду;

 • застосування інновацій;

 • реалізація освітніх, виховних та оздоровчих завдань уроку;

 • раціональна організація проведення уроку;

 • відповідність змісту конспекту завданням уроку.

  1. Результати проведення всіх етапів Конкурсу оформляються протоколами засідання журі, які підписують голова, відповідальний секретар та всі члени журі.

  2. Оприлюднення інформації про результати проведення Конкурсу здійснюється на офіційних веб-сайтах департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) та Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів (далі – Інститут), а також у засобах масової інформації.

  3. Контроль за проведенням Конкурсу здійснює Департамент в установленому чинним законодавством порядку.

  4. Організацію та проведення ІІ (обласного) туру Конкурсу здійснює Інститут.

  5. Громадське спостереження за проведенням Конкурсу можуть здійснювати представники учнівського самоврядування, навчальних закладів, засобів масової інформації.

  6. Суб’єкти громадського спостереження повинні дотримуватися вимог чинного законодавства.


^ 5. Організаційний комітет Конкурсу

5.1. Для організації та проведення ІІ (обласного) туру Конкурсу створюється організаційний комітет.

5.2. До складу організаційного комітету включаються працівники Департаменту, Інституту, Київської обласної федерації футболу (за згодою), керівник навчального закладу, на базі якого проводиться ІІ (обласний) тур конкурсу, працівники місцевих науково-методичних установ та місцевих органів виконавчої влади (за згодою).

5.3. Члени організаційного комітету:

 • здійснюють організаційну роботу проведення Конкурсу;

 • оформлюють документацію щодо проведення Конкурсу та підведення підсумків;

 • вносять пропозиції щодо нагородження переможців та лауреатів Конкурсу;

 • забезпечують порядок проведення Конкурсу;

 • сприяють висвітленню результатів Конкурсу в засобах масової інформації;

 • не втручаються в процес оцінювання конкурсних випробувань.


^ 6. Журі Конкурсу

6.1. Журі Конкурсу формується із фахівців фізичного виховання з числа науково-педагогічних працівників педагогічних, наукових установ та організацій (за згодою), представника Київської обласної федерації футболу (за згодою), вчителів фізичної культури, які є переможцями або лауреатами всеукраїнських фахових конкурсів (за згодою).

6.2. Кількість членів журі не повинна перевищувати семи осіб, і не бути менше п’яти осіб.

6.3. Склад журі затверджується наказом Департаменту за поданням Інституту.

6.4. До складу журі не можуть входити особи, що є близькими особами учасників Конкурсу.

6.5. Журі Конкурсу:

 • забезпечує збереження матеріалів, поданих на Конкурс;

 • забезпечує перевірку і оцінювання матеріалів, представлених на Конкурс;

 • заповнює оціночні відомості;

 • визначає трьох учасників ІІ (обласного) туру;

 • визначає переможців і лауреатів;

 • забезпечує об’єктивність оцінювання під час проведення Конкурсу.

6.6. Журі очолює голова, який має секретаря.

6.7. Голова журі:

 • організовує роботу членів журі;

 • проводить засідання журі;

 • бере участь у визначенні переможців і лауреатів;

 • готує за рішенням журі пропозиції організаційному комітету щодо порушення клопотання про відзначення переможців і лауреатів Конкурсу дипломами та нагородами.

6.8. Відповідальний секретар журі:

 • призначається з числа працівників Інституту;

 • забезпечує ведення документації (протоколу засідань журі);

 • бере участь у визначенні переможців і лауреатів;

 • забезпечує систематизацію, збереження та оформлення документації Конкурсу.


^ 7. Учасники Конкурсу

7.1. Учасниками Конкурсу можуть бути вчителі – громадяни України, які мають відповідну фахову освіту, викладають у загальноосвітньому навчальному закладі предмет «Фізична культура» та мають стаж педагогічної роботи не менше п’яти років.

Участь учителів у Конкурсі здійснюється на добровільних засадах.

7.2. Учасники Конкурсу:

 • можуть ознайомитись з результатами оцінювання та одержати пояснення щодо критеріїв та об’єктивності оцінки виконаних ними завдань, а також письмову відповідь у випадку виникнення спірних питань після завершення Конкурсу;

 • не можуть залучати до участі сторонніх осіб під час проведення конкурсних уроків.


^ 8. Визначення та відзначення переможців і лауреатів Конкурсу

8.1. У ІІ (обласному) турі Конкурсу визначаються:

 • переможець у номінації «Кращий інноваційний урок фізичної культури»;

 • переможець у номінації «Кращий урок фізичної культури з елементами футболу»;

 • абсолютний переможець.

8.2. Переможці в номінаціях визначаються за сумою балів за результатами проведення відповідних конкурсних уроків.

Абсолютним переможцем Конкурсу вважається учасник, який набрав за результатами ІІ (обласного) туру Конкурсу найбільшу кількість балів.

8.3. Лауреатами Конкурсу вважаються вчителі, які за рішенням журі визначені учасниками ІІ (обласного) туру Конкурсу.

8.4. Абсолютний переможець Конкурсу, переможці в номінаціях нагороджуються грошовими призами та дипломами відповідних ступенів.

8.5. Лауреати ІІ (обласного) туру Конкурсу нагороджуються дипломами.


^ 9. Зберігання та публікація матеріалів, надісланих на Конкурс

9.1. Матеріали, надіслані на Конкурс, зберігаються до наступного Конкурсу в Інституті, який здійснює формування відеотеки педагогічного досвіду вчителів фізичної культури та забезпечує популяризацію педагогічного досвіду учасників Конкурсу.

9.2. Публікації матеріалів, надісланих на Конкурс, здійснюються за письмовою згодою його учасників.


^ 10. Фінансування Конкурсу

10.1. Фінансування Конкурсу здійснюється за рахунок коштів обласного і місцевих бюджетів з урахуванням фінансових можливостей та пріоритетів.

10.2. Для проведення Конкурсу можуть бути залученні кошти з інших джерел фінансування, що не суперечать чинному законодавству.


Додаток 1

до наказу департаменту

освіти і науки Київської

облдержадміністрації

від 01.04.2013 № 116


ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ департаменту

освіти і науки Київської

облдержадміністрації

від 01.04.2013 № 116


Організаційний комітет

ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок з елементами футболу


 1. Кабан Лариса Василівна – голова оргкомітету, в. о. ректора Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів.

 2. Бачинська Євгенія Миколаївна – проректор з науково-методичної роботи Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів, кандидат педагогічних наук, доцент.

 3. Ільченко Анатолій Іванович – начальник Київського обласного відділення з фізичного виховання та спорту.

 4. Тютюн Олександр Якович – перший заступник голови Київської обласної федерації футболу.

 5. Качуровський Віктор Семенович – завідувач навчально-методичного кабінету фізичної культури та допризовної підготовки Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів.

 6. Івашко Микола Миколайович – керівник управління освіти, науки та молоді Києво-Святошинської районної державної адміністрації.

 7. Неруш Наталія Василівна – директор Хотівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Києво-Святошинської районної державної адміністрації.
^ Проректор з науково-методичної роботи Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів
Є.М.БачинськаДодаток 2

до наказу департаменту

освіти і науки Київської

облдержадміністрації

від 01.04.2013 № 116


ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ департаменту

освіти і науки Київської

облдержадміністрації

від 01.04.2013 № 116


Журі

ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу 1. Лакіза Олексій Миколайович – голова журі, доцент кафедри управління освітою Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів, кандидат педагогічних наук, доцент.

 2. Золотухін Валерій Васильович – заступник начальника Київського обласного відділення фізичного виховання та спорту.

 3. Качуровський Віктор Семенович – завідувач навчально-методичного кабінету фізичної культури та допризовної Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів.

 4. Михальський Валерій Миколайович – виконавчий директор Київської обласної федерації футболу.

 5. Ніколаєнко Микола Петрович – учитель фізичної культури Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, Заслужений вчитель України.

 6. Троценко Віктор Григорович – учитель фізичної культури Трушківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білоцерківського району, вчитель-методист.

 7. Мокринська Лариса Федорівна – вчитель фізичної культури Володарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, Заслужений вчитель України.

 8. Накорчемний В’ячеслав Георгійович – учитель фізичної культури Тарасівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Броварського району, вчитель-методист.

 9. Зелінський Валентин Валентинович – учитель фізичної культури Клавдіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бородянського району, вчитель-методист.Додаток 3

до наказу департаменту

освіти і науки Київської

облдержадміністрації

від 01.04.2013 № 116

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ департаменту

освіти і науки Київської

облдержадміністрації

від 01.04.2013 № 116


Зведений протокол

за підсумками I туру Всеукраїнського конкурсу

«Інноваційний урок фізичної культури

та урок фізичної культури з елементами футболу»

_______________________________________________________ району, міста


№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

вчителя

Номер загальноосвітнього навчального закладу, місто (село), район

Оцінка за інно­ваційний

урок фізичної культури

Оцінка за урок фізичної культури

з елементами футболу

Загальна оцінка

Місце

1

2

3

4

5

6

7Члени організаційного комітету: ____________________________ _________

(прізвище, ім’я, по батькові) (підпис)

____________________________ _________

(прізвище, ім’я, по батькові) (підпис)

____________________________ _________

(прізвище, ім’я, по батькові) (підпис)

____________________________ _________

(прізвище, ім’я, по батькові) (підпис)


Додаток 4

до наказу департаменту

освіти і науки Київської

облдержадміністрації

від 01.04.2013 № 116


ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ департаменту

освіти і науки Київської

облдержадміністрації

від 01.04.2013 № 116


Місце для

фотокартки
^

ЛИСТ-П О Д А Н Н Я


загальноосвітнього навчального закладу

___________________________________________________________________

(найменування загальноосвітнього навчального закладу)

на вчителя фізичної культури ____________________________________­­­______

(прізвище, ім’я, по батькові)

для участі у Всеукраїнському конкурсі «Інноваційний урок фізичної культури

та урок фізичної культури з елементами футболу»

Методичні розробки з теми ____________________________________________

____________________________________________________________________

Теми конкурсних уроків: ______________________________________________

____________________________________________________________________

Дата народження _________________________

Стать______________ ______________________


Місце проживання, контактні телефони: ____________________________________________________________________

Спеціалізація ________________________________________________________

Освіта ______________________________________________________________

Стаж педагогічної роботи _____________________________________________

Кваліфікаційна категорія ______________________________________________

Педагогічні та спортивні звання ________________________________________

Державні нагороди ___________________________________________________


Директор ЗНЗ ___________________


М.П. _________________

(дата)
Схожі:

Наказ №116 м. Київ Про проведення І і ІІ турів Всеукраїнського конкурсу \"Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу\" На виконання наказу Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України iconНаказ №11 м. Київ Про проведення І і ІІ турів Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу
Федерації футболу України щодо розвитку шкільного футболу в загальноосвітніх навчальних закладах України, наказу Міністерства освіти...
Наказ №116 м. Київ Про проведення І і ІІ турів Всеукраїнського конкурсу \"Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу\" На виконання наказу Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України iconНаказ №300 м. Київ Про проведення І і ІІ турів всеукраїнського конкурсу " Учитель року 2012"
Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 05. 07. 2011 (протокол №1/4-19) "Про підсумки всеукраїнського конкурсу...
Наказ №116 м. Київ Про проведення І і ІІ турів Всеукраїнського конкурсу \"Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу\" На виконання наказу Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України iconНаказ №751 Про започаткування щорічної Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури і спорту
Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 р. №1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України...
Наказ №116 м. Київ Про проведення І і ІІ турів Всеукраїнського конкурсу \"Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу\" На виконання наказу Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України iconНаказ № ­­169 м. Київ Про організацію та проведення обласного етапу ІV щорічного конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»
На виконання наказу Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України від 19. 03. 2012 №14. 1/10-889 «Про підсумки проведення...
Наказ №116 м. Київ Про проведення І і ІІ турів Всеукраїнського конкурсу \"Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу\" На виконання наказу Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України iconНаказ №357 м. Київ Про внесення змін до наказу головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 14. 09. 2012 №276
У зв’язку зі зміною номінації у всеукраїнському конкурсі “Учитель року-2013”, визначеною наказом Міністерства освіти і науки, молоді...
Наказ №116 м. Київ Про проведення І і ІІ турів Всеукраїнського конкурсу \"Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу\" На виконання наказу Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України iconНаказ №289 Про підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» у 2012 році
України 11 січня 2012 року за №27/20340 та наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14 червня 2012 року №698...
Наказ №116 м. Київ Про проведення І і ІІ турів Всеукраїнського конкурсу \"Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу\" На виконання наказу Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України iconНаказ №55 Про надання грифа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України збірникам завдань для проведення державної підсумкової атестації
Міністерстві юстиції України 10 липня 2008 р за №628/15319, наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 19....
Наказ №116 м. Київ Про проведення І і ІІ турів Всеукраїнського конкурсу \"Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу\" На виконання наказу Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України iconНаказ №257 Про проведення І і ІІ турів Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2011"
На виконання рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 25. 06. 2010 р. (протокол №7/1-19) “Про підсумки Всеукраїнського...
Наказ №116 м. Київ Про проведення І і ІІ турів Всеукраїнського конкурсу \"Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу\" На виконання наказу Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України iconНаказ №6 64 Про затвердження навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня
Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 19. 01. 2012 р. №43 «Про виконання постанови Кабінету Міністрів...
Наказ №116 м. Київ Про проведення І і ІІ турів Всеукраїнського конкурсу \"Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу\" На виконання наказу Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України iconНаказ №347 м. Київ Про організацію та проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека" На виконання наказу Міністерства освіти І науки України від 02.
Організувати та провести у 2010/2011 навчальному році в загальноосвітніх навчальних закладах та закладах освіти обласної комунальної...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©lib2.znaimo.com.ua 2000-2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи

Разработка сайта — Веб студия Адаманов