Коментар до фотоальбому-презентації «В. Сухомлинський» icon

Коментар до фотоальбому-презентації «В. Сухомлинський»НазваКоментар до фотоальбому-презентації «В. Сухомлинський»
Дата конвертації22.06.2013
Розмір11.72 Kb.
ТипДокументи
скачать >>>

Коментар до фотоальбому-презентації «В.Сухомлинський»

Василь Олександрович Сухомлинський народився 28 серпня 1918 року в с. Василівка Онуфріївського району Кіровоградської області (Херсонська губернія) в родині селянина-бідняка. Ріс він звичайною дитиною, з серцем чутливим і щирим, наповненим ніжністю і любов’ю до людей та навколишнього світу.

Після закінчення школи Василь Олександрович вирішив присвятити своє життя навчанню і вихованню дітей. Тому і обрав освітянську ниву.

Ось таким юнаком, у червні 1934 року, він почав навчання на факультеті мови й літератури Кременчуцького педінституту, але змушений був залишити навчання в зв’язку з хворобою. У 1936 році В.О.Сухомлинський продовжив навчання на заочному відділі Полтавського педінституту.

Після закінчення інституту був направлений до Онуфріївської середньої школи, де працював до липня 1941 року. Плани і задуми молодого вчителя були перервані війною.

А з 1948 року і до останнього подиху свого життя (1970 р.) В.Сухомлинський -незмінний директор Павлиської середньої школи.

Дуже любили вихованці Василя Олександровича уроки мислення серед природи.

«Школа радості» - так називали діти свою середню школу.

На пришкільній ділянці ріс сад і виноградник. Вчитель любив працювати разом зі своїми учнями.

В.О.Сухомлинський тісно зв’яний зі шолярами усіх вікових груп: для них він- старший товариш, який щиро поділяє хвилювання дитинства і юності. Поважайте учня – така перша заповідь, утверджувана директором і всім викладацьким колективом Павлиської школи.

У 1968 році за велику наукову роботу і плідну педагогічну діяльність В.О.Сухомлинському було присвоєно високе звання Героя Соціалістичної Праці.Схожі:

Коментар до фотоальбому-презентації «В. Сухомлинський» iconТема: Поняття презентації та комп’ютерної презентації. Огляд програмних та технічних засобів для створення і демонстрації презентацій
Ознайомити учнів з поняттям презентації, типами презентацій та їх призначенням
Коментар до фотоальбому-презентації «В. Сухомлинський» iconПояснювальна записка До презентації «Комплекс будівельних матеріалів»
Для правильного використання та перегляду презентації треба усі файли зберегти в одній папці (відеозаписи, презентація тощо)
Коментар до фотоальбому-презентації «В. Сухомлинський» iconРекомендації для планування презентації
Придумайте основний зміст презентації. Презенттація повинна бути логічною і чіткою для розуміння
Коментар до фотоальбому-презентації «В. Сухомлинський» iconПрезентації Програма PowerPoint дозволяє змістовно і наочно подати оглядово тему (поєднання зорового і слухового сприйняття надає більші можливості для засвоєння матеріалу),
Саме таку віртуальну подорож представлено у презентації «Стамбулом із Роксоляною». (На диску папка «Презентація Стамбул»)
Коментар до фотоальбому-презентації «В. Сухомлинський» icon373 Сухомлинський

Коментар до фотоальбому-презентації «В. Сухомлинський» iconКоментар до листа міністерства юстиції україни від 12. 08. 2008 №31-32-1736 щодо порядку укладання правочинів з підприємствами та спадкування підприємств як цілісних майнових комплексів

Коментар до фотоальбому-презентації «В. Сухомлинський» icon5666 В. Сухомлинський Красиві слова і красиве діло

Коментар до фотоальбому-презентації «В. Сухомлинський» iconКоментар ст. 757 Цк
Це означає, що спадкоємець набуває право не лише прийняти майно та виконувати обов'язки набувача за договором довічного утримання,...
Коментар до фотоальбому-презентації «В. Сухомлинський» iconКоментар п. 3 ст. 1220 ЦК
У такому разі виникає питання про юридичну долю спадкових прав: чи перейдуть вони до власних спадкоємців кожної з померлих осіб або...
Коментар до фотоальбому-презентації «В. Сухомлинський» iconВ. сухомлинський «горбатенька дівчинка» Мета
Вигівська О. Ф. Урок милосердя І доброти: Мультимедійний урок. Коростенська зош №3, Житомирська обл., 2013. 8 С
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©lib2.znaimo.com.ua 2000-2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи

Разработка сайта — Веб студия Адаманов