Ведучий icon

ВедучийНазваВедучий
Дата конвертації24.06.2013
Розмір72.49 Kb.
ТипСценарій
скачать >>>Сценарій конкурсної програми «Міс Школи»

ВЕДУЧИЙ. Доброго дня, дорогі друзі!

ВЕДУЧИЙ. Вас вітає конкурс краси і грації міс Школи 2012…

ВЕДУЧИЙ. Тож давайте побажаємо конкурсанткам успіху, а нам – трохи терпіння. Хоча , дійсно, не терпиться дізнатися , хто ж стане переможницею нашого конкурсу.

ВЕДУЧА. Одне можемо сказати з упевненістю – всі учасниці конкурсу, без винятку, гідні цього звання!

ВЕДУЧИЙ.А до речі, кажуть, що наші дівчата – найкрасивіші дівчата в Апостолівському районі (До глядачів) Це правда?

ВЕДУЧА. Ну звичайно! Хіба ти сумніваєшся? Вони найкрасивіші, найрозумніші, найпривабливіші, найталановитіші, найчарівніші…ну справжні принцеси.

ВЕДУЧИЙ. І ДІЙСНО, ЯКА МАЛЕНЬКА ДІВЧИНКА НЕ МРІЄ СТАТИ ПРИНЦЕСОЮ? Напевно, так само мріяли стати принцесами і наші конкурсантки, які вже стали майже дорослими!

ВЕДУЧА. Сьогодні на наших учасниць чекають нелегкі випробування, тому, коли вони з’являться на цій сцені – давайте підбадьоримо їх оплесками!

( на фоні музики)

ВЕДУЧИЙ. Зустрічайте – учасниць конкурсу " Міс школи 2012». Першою з’являється учасниця від 11 класу – Лукаш Т., від 10 кл. – Барсукова Н., від 9 кл. – Синичина А., від 8 кл. – Світанько С., від 7 кл – Гончарюк Д., від 5 кл. – Середа Н.

^ ВЕДУЧИЙ. Наші учасниці мають надійну підтримку, бо підтримують їх хлопчики нашої школи. Привітаймо наших учасниць та їхніх партнерів.

ВЕДУЧА. Настав час представити журі нашого конкурсу - справжніх експертів і цінителів прекрасного! (представляють по черзі членів журі)

ВЕДУЧИЙ. Отже, журі представлено, конкурсантки на сцені , а це означає, що попереду на нас чекає справжній феєрверк краси в низці конкурсів нашої програми.

ВЕДУЧА. А зараз пропонуємо до вашої уваги перший конкурс "Візитна картка ”, наші учасниці готові представити себе, де розкажуть про себе, про своє захоплення та свої таланти. Першою розпочинає учасниця від 11 класу ( і далі всі по черзі)

ВЕДУЧИЙ. Що ж, ви переконалися, що наші конкурсантки – чарівні, привабливі, загадкові, скромні. Тому всі вони будуть нагороджені за номінаціями: міс Чарівність, міс Ніжність, міс Привабливість, міс Скромність, міс Загадковість, міс Весна, Міс Глядацьких симпатій і найголовніша міс – міс Школи 2012.

ВЕДУЧА. А ще буде нагороджена «Найкрасивіша пара» і «Найгалантніший кавалер»

ВЕДУЧА. А зараз дівчата-учасниці привітають всіх зі святом 8 Березня. А наша найповажніша суддівська колегія в цьому конкурсі оцінює оригінальність  виступу, розкутість дівчат на сцені і, до певної міри, ступінь їхнього ораторського мистецтва!

^ ВЕДУЧА. Наші учасниці ретельно готувались до конкурсу. Подивіться, які у них гарні плаття! А зачіски – це дійсно вияв фантазії!

ВЕДУЧА Зараз оголошується презентація зачіски і плаття

^ ВЕДУЧА А тепер трішки лірики і музики. Оголошується пісенний конкурс

ВЕДУЧИЙ Наші учасниці зараз перепочинуть, а ми проведемо конкурс для мам, які завітали до нас на свято. Кожна мама бере по одній дівчинці і виходять сюди. Конкурс називається «Я малюю свято весни – 8 Березня»

^ ВЕДУЧА.  Скажи будь ласка, а що таке людська краса?

ВЕДУЧИЙ. Ну, краса... в загальному, це гарна зовнішність людини, досконалі і витончені форми її тіла, гарний одяг, який підкреслює гармонію дивовижного витвору природи і витвору рук людських, вміння себе подати, талант, розум...

^ ВЕДУЧА Краса – це слово ніжне, яке звучить із милих уст…

ВЕДУЧИЙ. Ми пропонуємо вам дуже красивий конкурс – «Лірично – танцювальний», де дійсно ви побачите красу і грацію наших учасників. Конкурс цей проходить знову при підтримці хлопчиків.

^ ВЕДУЧА. Наші учасниці приготували для вас дуже гарні вірші., які називаються сенкан і присвячені святу 8 Березня.

ВЕДУЧИЙ. Слідуючий конкурс для дівчат – « Згадкова ромашка» . Дівчата покажуть свою ерудицію, адже вони багато читають і тому багато знають.

ВЕДУЧА. І знову конкурс для мам, який називається «Знайди мене» Ми мамам зав’яжемо очі і вони повинні знайти свою дитину.

ВЕДУЧИЙ. А тепер подивимось, настільки наші хлопчики уважні до дівчат, знають у що вони одягнені , взуті. Конкурс називається «Попелюшка»

^ ВЕДУЧА. А ще наші дівчата вміють гарно та незвично пришивати гудзики

ВЕДУЧИЙ. Шановні наші глядачі! Як ми переконалися на практиці, шлях до зірок не такий вже і простий, за кожною маленькою зірочкою стоїть колосальна робота

ВЕДУЧА.І навіть коли одного разу наші чарівні конкурсантки долетять у вихорі своєї професії до небес, то сподіваємося, що їм ніколи не доведеться падати в "зоряному дощі ”!

ВЕДУЧА. Послухай,   а ти знаєш, як з’явилася жінка на світ?

^ ВЕДУЧИЙ. Звичайно. Бог наслав на чоловіка сон, і коли той міцно спав, з ребра Адама зробив Єву.

ВЕДУЧА. А мені відома цілком інша версія. Ось прослухай. Після того як до Бога звернувся чоловік і поскаржився на свою нудьгу, Бог замислився, з чого ж зробити жінку, якщо весь людський матеріал пішов на чоловіка. І тому став створювати жінку з кількох яскравих променів сонця, всіх чарівних фарб зорі, задумливого смутку, краси лебедя, грайливості кошеняти, граційності газелі, притягальної сили магніту.

ВЕДУЧИЙ. Все змішав і додав: в’їдливості мухи, впертості осла, зажерливості акули, ревнощів тигриці, мстивості пантери, кровожерливості п’явки, дурману опіуму та невблаганності стихії.

ВЕДУЧА. Цю жінку Бог вручив чоловікові зі словами: "Бери її такою, якою вона вийшла, і не намагайся її переробити. Зазнавай щастя з нею впродовж життя та терпи муки від неї до самої смерті ”.

ВЕДУЧА. Ця легенда - жарт, але у ній є й доля істини, адже жінка – це одвічний біль і одвічна втіха. Вона може перетворити життя і на рай, і на пекло. А ще вона може з нічого зробити скандал і зварити обід.

^ ВЕДУЧИЙ. Бо кожна жінка по своїй суті – справжня господиня. Тому ми і пропонуємо до вашої уваги наступний конкурс

ВЕДУЧА Оголошується конкурс «Смачні рецепти». Дівчатка отримують завдання на картках і вибирають ті харчі, які потрібні для приготування даної страви, що не потрібно - викреслюють

ВЕДУЧИЙ. Поки дівчата пришивають ґудзики, наші мами знову приймають участь у конкурсі, який ми назвали «Покажи своє личико»

ВЕДУЧИЙ. Шановні глядачі, дозвольте оголосити цікавий і захоплюючий конкурс із умовною назвою «Мода ХХІ сторіччя» або "Мода в умовах кризи ”

ВЕДУЧА За умовами цього конкурсу, кожна конкурсантка повинна продемонструвати свій костюм, зробивши мінімум затрат.

(демонстрація моди, а конкурсантка коментує)

ВЕДУЧИЙ. У результаті підрахунку голосів глядачів буде визначена дівчина, яка стане володаркою титулу "Міс  глядацьких  симпатій ”. Зараз наші помічники пройдуть залом із скриньками для голосування, а ми попросимо вас всіх дружно проголосувати.

Ведучий Всі конкурси позаду і ми запрошуємо наших учасниць разом з їхніми партнерами на заключний танець

(Всі танцюють повільний танець)

^ ВЕДУЧА. Оплески нашим Леді! Вони прекрасні!

ВЕДУЧИЙ. Без сумніву, кожна з цих учасниць достойна стати першою.

Але першою є тільки одна, яка сьогодні отримає титул "Міс Школи 2012”.

 ВЕДУЧИЙ. Отже, дорогі друзі, ми починаємо нагородження чарівних конкурсанток. Слово надається журі

^ Виступ журі

ВЕДУЧА .Що ж, на жаль, навіть найчудовіший вечір добігає кінця і від його закінчення нас відділяють тільки декілька хвилин. То ж давайте іще раз привітаємо наших учасниць бурхливими оплесками!

ВЕДУЧА. Шановні наші красуні! Ми вітаємо вас всіх. Нехай щастить вам у житті, чистих рос вам, мудрої думки, краси і нев’янучої вроди. Будьте завжди впевнені у собі і знайте, що кожна з вас – найкраща.

Види змагань для проведення конкурсу

«Міс школи»

 1. Презентація

 • Дефіле по коридору (з хлопчиком)

 • Розкажу про себе

 • Мій талант (показати практично)

 1. Вітання всіх зі святом (форма вітання різна)

 2. Презентація

 • Зачіски

 • Плаття

 1. Конкурс макіяжа (макіяж роблять хлопці)

 2. Конкурс «Попелюшка» (з участю хлопців)

 3. Пісенний конкурс (дівчата виконують 1 пісню)

 4. Конкурс «Загадкова ромашка» (відповіді на питання)

 5. Танцювальний конкурс (з хлопцями)

 6. Конкурс «Господарочки»

 • Пришивання ґудзиків

 • Смачні рецепти (заочне приготування страви за готовими рецептами)

 1. Конкурс «Авангардна мода для дівчат» (мода ХХІ ст.., представляють моду класи-болільники)

 2. Скласти сенкан про весну, свято 8 Березня

 3. Заключний танцювальний конкурс «На балу» (з хлопцями, танець повільний, музика для всіх одна)

Нагородження за номінаціями: міс Чарівність, міс Ніжність, міс Привабливість, міс Скромність, міс Загадковість, міс Весна, міс Школи, «Найгалантніший кавалер», «Найкрасивіша пара»


Автор заступник директора з виховної роботи Жовтокам’янської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Апостолівського району Дніпропетровської області Гала Світлана Миколаївна
 Схожі:

Ведучий icon1-й ведучий. Добрий день, дорогі гості! 2-й ведучий
Сьогодні ми зібралися в цьому залі, щоб ушанувати найпрекраснішу з наук – древню і вічно молоду історію
Ведучий iconВипускний вечір 9 клас Дитинства місячна соната Ведучий 1
Ведучий Дев’ятих класів у нашій школі 2, і кожен особливий, не схожий один на одного. Вітаємо випускників 2013 року
Ведучий iconI ведучий. Увага! Увага! Увага! II ведучий
Алло, пробачте, у нас пропала директор. (Голос з телефону — "Термін розшуку — через 2 тижні після зникнення".)
Ведучий iconВиховний захід «Правила вуличного руху» Для учнів 5 – 6 класів Вчителя нво №9 м. Хмельницького Возної Ольги Іванівни Ведучий
Ведучий: з кожним роком все жвавіше стає на вулицях міста: рухаються автомобілі, мотоцикли, автобуси
Ведучий iconСценарій до Дня студента Ведучий
Ведучий : с днем рожденья, с днем рожденья ! На лицах ваших вижу удивление, причем удивлены как буд-то все, мол, что это несет конферансье...
Ведучий iconЗвучить музика. Ведучий
Ведучий. Один раз у рік, у найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, коли у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею...
Ведучий iconВедучий 1 о слово рідне! України слово! Богдана мудрість І Тараса заповіт. І гул століть, І сьогодення гомін в тобі злились, як духа моноліт. Ведучий 2
Ведуча Із святом рідної мови, шановні добродії, із святом, шанувальники рідного слова
Ведучий iconCценарій виховного заходу «Партизанські стежини рідного краю» Ведучий 1
Ведучий 1 1 вересня 1939 року фашистська Німеччина розпочала Другу Світову війну, що по руйнуваннях і людських жертвах значно перевищила...
Ведучий iconСценарій посвяти в п’ятикласники 1 ведучий Слухайте! Слухайте всі! Наша промова готова. Сьогодні в школі свято. Про вас, п’ятикласники, слово! 2 ведучий Запам’ятайте цей день!
Дорогі друзі! У нас сьогодні велике свято. Віднині розпочинається нова сторінка в вашому житті
Ведучий iconВедуча. Україна — це велика і бездонна могила. Немає їй ні початку, ні кінця. Ніхто не спроможний виміряти її глибину. Її нам копають уже століттями і заповнюють її мільйонами. Можна лише дивуватись, як ми вижили, потоптані й розстріляні. Ведучий
Ведучий. Чому так жорстоко нас нищили? Про це можна дізнатися зі слів Льва Троцького: «В українському селянинові прокинувся дух запорізьких...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©lib2.znaimo.com.ua 2000-2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи

Разработка сайта — Веб студия Адаманов